Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11.Bölüm Fragmanı

0

Bu yazcaımizde sizlere Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 11.Bölüm Fragmanı ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 11.Bölüm Fragmanı Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 11.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. SHOW TV vizyonunda büyük coşkula izlenecek Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu şeklinde dizisinin yeni kısmı 29 eylül perşembe akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 11.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Songül’ün mektubuyla dağılan Sadi onu bulmaya çalışır. Son anda trenden inen Songül ise Sadi ile beraber eve döner. Mahallenin sünnet olfakatyan evlatları için gizli saklı saklı kahrfakatn Sadi tarafınca düzeylenen sünnet düğünü çoğumuz için sonbaharel geçerken Kırdarların adam deliğinin Songül’ü bulmaya oldukça yakın byücenmuş byücenduğunun kimse bilincinde değildir. Depo baskını sonucu Mert, Zülfikar ve Can’ın hirin gireceğini düşünen Arazca, üçlünün depodan firar etmiş olduğunı öğrendiğinde deliye döner. Üstelik Ozan’ın yardım etmiş olduğuni öğrenince onarımhanede ortalık karışır. Ozan artık onarımhanede güvende değildir. Aylin’e karşı olan duygularını daha oldukça içinde tutfakatyan Can, Aylin’le mevzuşmak için byüceşmalaşır fakat bu byüceşma asla beklenmeyen birinin aşk itirafıyla sarsılacaktır. Melek’in mahkeme günü yaklaştıkça Celal’in sakattan oluşank durumunun davayı zora sokacağını bir kez daha avukatından duyan Melek, Celal’in teklif etmiş olduğu yeni bir ateşkesi kabul etmiş olduğuni so şekildeyip ona oyun oynfakatya karar verir. Melek ve Celal içindeki bu ateşkes mahkemede asla beklenmeyen bir halde sonlanır.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde Dizi Mevzusu

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, proje tasarımı ve senaristliği Gani Müjde’ye ilişik olan ‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde’, kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmazca hakkaniyet duygusu ile yaşfakat bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

Hakkında her insanoğlunun yorum yapmış olduğu ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazcaırlanan ‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde’, yaşfakat bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşamlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasında yaşadıklarını mevzu alacak ve “Hepimiz ikinci bir şansı hak eder” diyecek. kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmazca hakkaniyet duygusu ile yaşfakat bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek.

Leave A Reply