Gelsin Hayat Bildiği Gibi 5.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 5.Bölüm Fragmanı ile SHOW TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Gelsin yaşam bilmiş olduğu benzer biçimde dizisinin yeni kısmı perşembe akşamı 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu bu hafta yayınlanacak mı?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 5.Bölüm Fragmanı

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde  dizisinin 5. bölüm özeti oku SHOW TV. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Seneler ilkin kendisini terk eden Güvenilir’i karşısında gören Derya yaşamının şokunu yaşar. Anası ve komşusunu konuşurken duyunca yüzleşmek için gittiği Mert’in evinde Aylin’i gören Gizem, ikilinin içinde arkadaşlık haricinde bir ilişki bulunduğunu düşünür. Derya’ya söyledikleri yalanın ortaya çıkmayacağını düşünen Mert ve Aylin ise Esra’nın planından habersizdir. Esra, Derya’nın karşısına asla hoş olmayan bir halde çıkar. Bu karşı karşıya gelme sonucu Aylin, Mert ve Derya için asla istemediği bir karar vermek zorunda kalır. Melek hayatında bazı şeyleri yoluna soktuğunu düşünürken avukatından almış olduğu bir telefon tüm umutlarını soldurur. Aygün ise kızının başındaki derdi bilmiş olduğu halde mahalleden kızına talip olan İlyas’la ilgili Melek’in aklını çelmeye çalışır. Melek’e takıntılı bir aşk besleyen İlyas sevdiğini Zülfikar’a bırakmamaya kararlıdır. Derya’nın yanı başlangıcında olduğundan habersiz olan Sadi Payaslı, Songül’le atışmalarının gerçek bir çift atışmasına döndüğünün farkına varır. Payaslı seneler sonrasında ilk kez bir hanımla akşam yemeği için randevulaşır sadece gece asla tahmin etmediği bir adreste son bulur.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde Dizi Mevzusu

Yeraltı dünyasının en korkulan isimlerinden önde gelen Yedi Güvenilir, düşmanlarının kendisine düzenlemiş olduğu bir saldırıda yanlışlıkla bir çocuğun yaşamını kaybetmesi üstüne beklenmedik bir karar alıp emniyete teslim olur ve mafyanın çökertilmesine destek verir. Yedi Güvenilir kayıtlara ölü olarak geçer ve o günden sonrasında hayatına Sadi Payaslı olarak devam etmeye adım atar. Coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’nde göreve süregelen Payaslı’nın oraya yanında komiser Songül’le beraber yerleştirilir. Karabayır Lisesi’nin tek misafiri ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Hakkaniyet Bakanlığı’nın pilot okul uygulamasıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim görecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de hikayeleri de farklıdır…

Hakkında her insanın yorum yapmış olduğu ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasında yaşadıklarını mevzu alacak ve “Hepimiz ikinci bir şansı hak eder” diyecek. kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek.

, Derhal izle

Leave A Reply