Gelsin Hayat Bildiği Gibi 6.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 6.Bölüm Fragmanı ile SHOW TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Gelsin yaşam bbilimselş olduğu şeklinde dizisinin yeni kısmı perşembe akşamı 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 6.Bölüm Fragmanı

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde  dizisinin 6. bölüm özeti oku SHOW TV. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Geçmişiyle tüm bağlarını koparıp yeni bir sayfa açmış olduğunı düşünen Sadi Payaslı, Derya’yı görünce ne yapacağını bilmesi olanaksız. Payaslı geçmişiyle geleceği içinde sıkışmışken aynı esnada Derya ve Songül’ün bir deniz kenarında onun için gözyaşı döktüğünden habersizdir. Avukatından davasıyla ilgili iyi haber bekleyen Melek belirlenen duruşma zfakatnıyle neye uğramış olduğunı şaşırır. Melek ıslahevine dönme mümkünlıki ortaya çıkınca kendisi ve ilişkisi hakkında bir karar verir. Mert okuldan ayrılma mümkünlıkine karşılık Gizem’le son kez mevzuşmak için genç kızın evine gider. Fakat Gizem’in kapısına gelen tek şahıs Mert değildir. Arazca’la giriştikleri dövüşte Gizem ilk kez taraf tutacaktır. Aylin eve dönüşü onuruna düzeylenen partiye dostlarını da çağırır. Kira borcunu ödeyebilmek için hepimizten gizli saklı saklı ise giren Gizem, bu partide garson olarak gorevliliğe ilk adımını attırilince ortalık iyice karışır.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde Dizi Mevzusu

Yeraltı dünyasının en korkulan adlarınden önde gelen Yedi Güvenilir, düşmanlamış olurının kendisine düzfiiliş olduğu bir hücumda yanlışlıkla bir evladın yaşamını yitirmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp güvenlike teslim olur ve mafyanın çökertilmesine destek sağlar. Yedi Güvenilir kayıtlara ölü olarak geçer ve o gündson olarakra yaşamına Sadi Payaslı olarak ilaçm etmeye adım atar. Coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’nde goreve süregelen Payaslı’nın oraya yanında komiser Songül’le beraber yerleştirilir. Kotomobilyır Lisesi’nin tek mevzuki ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Hakkaniyet Bakanlığı’nın pilot okul uygulfakatsıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim gorecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de öyküleri de değişikdır…

Hakkında her insanoğlunun yorum yapmış olduğu ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazcaırlanan ‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde’, yaşfakat bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşamlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasında yaşadıklarını mevzu alacak ve “Hepimiz ikinci bir şansı hak eder” diyecek. kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmazca hakkaniyet duygusu ile yaşfakat bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek.

Leave A Reply