Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 9.Bölüm 2.Fragmanı ile SHOW TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Gelsin yaşam bbilimselş olduğu şeklinde dizisinin yeni kısmı perşembe akşamı 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 9.Bölüm 2.Fragmanı

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde  dizisinin 9. bölüm özeti oku SHOW TV. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Seneler ilkin terk etmiş olduğu Derya ve sahte karısı Songül’le aynı mekanda uzun saatler geçirecek olan Sadi ve eski iki aşık için durum asla kvaka olmazca. Celal’in yazcamış olduğu nottan Melek’in eve kamera yerleştirdiğini öğrenen Aygün kızıyla büyük bir münakaşa yaşar. Celal’in oynadığı son oyunla Melek sinirlerine hakim olması olanaksız ve çevreına zarar verir. Aygün ise Melek’i denetim altına almak için asla akla gelmeyen bir yeri arar. Derya’yla yapmış oldukları mevzuşma sonrasındasında Mert’ten uzak durmaya kabul eden Gizem, eski aşkı Arazca’a bir talih verme sonucu alır. Bu karar Arazca’ı sevindirirken Mert’i de bir fazcalaca üzer. Gizem’in niçin bu şekildeki bir karar almış olduğunı öğrenmeye çalışan Mert, Gizem’le mevzuşmak ister bir tek beklediği cevabı alfakatz. Sadi’nin başına gelenlerden kendini kabahatlayan Songül, Kabaklı Köyü’ne gene gider fakat bu seışık gitmiş olduğu aracın başına iyi mi bir bela açacağından haberi yoktur.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde Dizi Mevzusu

Yeraltı dünyasının en korkulan adlarınden önde gelen Yedi Güvenilir, düşmanlamış olurının kendisine düzfiiliş olduğu bir hücumda yanlışlıkla bir evladın yaşamını yitirmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp güvenlike teslim olur ve mafyanın çökertilmesine destek verir. Yedi Güvenilir kayıtlara ölü olarak geçer ve o gündson olarakra yaşamına Sadi Payaslı olarak ilaçm etmeye adım atar. Coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’nde bakılırsave süregelen Payaslı’nın oraya yanında komiser Songül’le beraber yerleştirilir. Kotomobilyır Lisesi’nin tek mevzuki ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Hakkaniyet Bakanlığı’nın pilot okul uygulfakatsıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim bakılırsacektir. Hepsinin içeri girme sebebi de öyküleri de değişikdır…

Hakkında her insanoğlunun yorum yapmış olduğu ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazcaırlanan ‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde’, yaşfakat bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşamlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasında yaşadıklarını mevzu alacak ve “Hepimiz ikinci bir şansı hak eder” diyecek. kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmazca hakkaniyet duygusu ile yaşfakat bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek.

Leave A Reply