Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta Neler Olacak?

0

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 9.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta Neler Olacak?… Show TV’nin reyting üstün aşfakatliları kıran dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 8.kısmı ile 8 Eylül Perşembe günü izleyicinin karşısına geçti. Değişik senaristliği ve kuvvetli ekibiyle dört gözle beklenen dizilerden olan Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde’nin 9.kısmınde neler yaşanacak merak ediliyor.

‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde’, yaşfakat bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşamlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasında yaşadıklarını mevzu alacak ve “Hepimiz ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşamlarını değiştirecek olan Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasındaki yaşadıklarını mevzu alan ve “Hepimiz ikinci bir şansı hak eder” diyen dizinin birinci kısmınde: Yeraltı dünyasının en korkulan adlarınden önde gelen Yedi Güvenli, düşmanlamış olurının kendisine düzfiiliş olduğu bir hücumda yanlışlıkla bir evladın yaşamını yitirmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp güvenlike teslim olur ve mafyanın çökertilmesine destek verir.

Yedi Güvenli kayıtlara ölü olarak geçer ve o gündson olarakra yaşamına Sadi Payaslı olarak ilaçm etmeye adım atar. Coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’nde nazcaaranve süregelen Payaslı, oraya yanında komiser Songül’le beraber yerleştirilir. Kotomobilyır Lisesi’nin tek mevzuki ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Hakkaniyet Bakanlığı’nın pilot okul uygulfakatsıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim nazcaarancektir. Hepsinin içeri girme sebebi de hikâyeleri de değişikdır…

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 9.Bölüm Fragmanı Hemen hemen Yayınlanmadı! Fragman Yayınlanır Yayınlanmazca Sayfamızda Olacaktır.

Leave A Reply