Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9.Bölüm Fragmanı

0

Bu yazcaımizde sizlere Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 9.Bölüm Fragmanı ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 9.Bölüm Fragmanı Tek Part Full İzle benzer şekilde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 9.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. SHOW TV vizyonunda büyük coşkula izlenecek Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu benzer şekilde dizisinin yeni kısmı 15 eylül perşembe akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 9.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Seneler ilkin terk etmiş olduğu Derya ve feyk karısı Songül’le aynı mekanda uzun saatler geçirecek olan Sadi ve eski iki aşık için durum asla kvaka olmazca. Celal’in yazcamış olduğu nottan Melek’in eve kamera yerleştirdiğini öğrenen Aygün kızıyla büyük bir münakaşa yaşar. Celal’in oynadığı son oyunla Melek sinirlerine hakim olması olanaksız ve çevreına zarar verir. Aygün ise Melek’i denetim altına almak için asla akla gelmeyen bir yeri arar. Derya’yla yapmış oldukları mevzuşma sonrasındasında Mert’ten uzak durmaya kabul eden Gizem, eski aşkı Arazca’a bir talih verme sonucu alır. Bu karar Arazca’ı sevindirirken Mert’i de bir fazcalaca üzer. Gizem’in niçin bo şekilde bir karar almış olduğunı öğrenmeye çalışan Mert, Gizem’le mevzuşmak ister bir tek beklediği cevabı alfakatz. Sadi’nin başına gelenlerden kendini kabahatlayan Songül, Kabaklı Köyü’ne gene gider fakat bu seışık gitmiş olduğu aracın başına iyi mi bir bela açacağından haberi yoktur.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde Dizi Mevzusu

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, proje tasarımı ve senaristliği Gani Müjde’ye ilişik olan ‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde’, kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmazca hakkaniyet duygusu ile yaşfakat bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

Hakkında her insanoğlunun yorum yapmış olduğu ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazcaırlanan ‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde’, yaşfakat bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşamlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasında yaşadıklarını mevzu alacak ve “Hepimiz ikinci bir şansı hak eder” diyecek. kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmazca hakkaniyet duygusu ile yaşfakat bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek.

Leave A Reply