Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu şeklinde mevzusu ve oyuncu ekibi

0
Gelsin Hayat Bildiği gibi konusu ve oyuncu kadrosu

Show Tv de yayınlanması beklenilen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin merakla beklenilen mevzusu ve sevilen adların olduğu oyuncu ekibi…

Show’un yeni dizisi “Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde” mevzusu ve oyuncu ekibi merak ediliyor. Senaristliğini Gani Müjde’nin yazıya döktüğü BKM imzalı Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin başrollerini hangi adlar paylaşıyor? Dizinin mevzusu ne, oyuncu kadrosunda hangi adlar var? Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu şeklinde nerede çekiliyor? Dizi uyarlama mı şeklinde dört gözle beklenen tüm soruları yanıtladık.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ KONUSU

Kısa sürede seyircilerle buluşmasını beklediğimiz Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinde Sadi Payaslı kirli geçmişini arkasında bırakıp göz ardı ederek Karabayır lisesine atanır. Coğrafya öğretmenliği meydana getiren Sadi Payaslının yolu cezaevinden gelen beş öğrenciyle kesişir. Coğrafya öğretmeni olan Sadi Payaslının hakkaniyet duygusu bu hayata bir sıfır geriden süregelen küçüklere “hepimiz ikinci bir şansı hak eder der” ve yardım eder.

Bu dizi her insanın hakkın da konuşmuş olduğu z kuşağı denilen devire başka bir görüş açısı olacak.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin gösterim zamanı net değil. Temmuz 2022 ‘de seyircilerle buluşacağı söyleniyor. Dram temalı olan bu dizi seyircileri merakta bırakıyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ UYARLAMA MI?

hayır gelsin yaşam bilmiş olduğu şeklinde bir uyarlama değildir.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin çekimleri şuanda İstanbul da devam etmektedir.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ OYUNCU KADROSUNDA HANGİ İSİMLER VAR?

Sevilen adların seyircilerle buluşması beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Sabah ve Özge Özberk’in yanı sıra Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı, Mustafa Oluşturulan, Onur Özer ve Deniz Sarıtaş şeklinde mühim adlar içeriyor.

30-06-2022
Yazar Hakkında

Ceylin Görmek

Leave A Reply