Gelsin Hayat Bildiği Gibi Rıza Tolga Güleç Neden Öldü, Diziden Çıktı?

0

Bugün makalemizde sizlere Oyuncu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşlarında, Sevgilisi var mı benzer biçimde soruların yanıtları Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde Rıza Tolga Güleç Niçin Öldü, Diziden Çıktı? ‘ İşte detaylar..

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde Rıza Tolga Güleç Niçin Öldü, Diziden Çıktı? Show TV ekranlarının beğenilen dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde de sürpriz bir ayrılık oldu. Dizide Rıza rolünü canlandıran oyuncu Tolga Güleç yeni bölümde ölerek diziden ayrılıyor. Tolga Güleç niçin diziden çıktı ayrıldı? Bu soruları cevaplamak için konumuzu açtık.  

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde Rıza Niçin Öldü?

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Yaşam bilmiş olduğu benzer biçimde dizisinde mühim bir ayrılık yaşanıyor.  başrollerini Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Mustafa Oluşturulan, Nilsu Berfin Aktaş ve Özgü Delikanlı’nın paylaşmış olduğu yapımın ekibine 10. bölümde “Rıza” karakteriyle dahil olan Tolga Güleç, bu akşam gösterilen 20. bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda etti.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinde 10 bölümdür Rıza görevi ile seyrettiğimiz Tolga Güleç diziden çıkıyor. Senaryo gereği Rıza karakteri diziden ölerek ayrılacak. Rıza görevi ile izlediğiniz Tolga Güleç gelsin yaşam bilmiş olduğu benzer biçimde dizine 10 bölümde dahil olmuştu gelsin yaşam bilmiş olduğu benzer biçimde dizisinden 20 bölümde ayrılacak bu şekilde başarı göstermiş bir oyuncunun bir tek dizide 10 bölüm yer alması üzücü.

Tolga Güleç Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde Dizisinden Niçin Ayrıldı?

Tolga Güleç Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinde Rıza rolünü canlandırıyordu. Senaryo gereği rolünün bitmesi ile oyuncu diziden ayrıldı. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinde Tolga Güleç diziden ölerek ayrılıyor. Toplumsal medya hesabından dizi ekibine ve seyircisine veda etti. Tolga Güleç toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu mesajda dizinin uzun sezonlar yayınlanmasını umduğunu söylemiş oldu. ghbg tolga gulec neden ayrildi cikti

Tolga Güleç’in toplumsal medya paylaşımı “Fazlaca teşekkür ederim bu güzel sevginiz ve tertemiz desteğiniz için. Başka bir evrende, en güzel halimizle, tekrardan görüşürüz en kısa zamanda. Sezonlar süresince sürsün, yolu bahtı hep açık olsun” şeklinde oldu.  Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisini izliyor musunuz? Rıza rolünü canlandıran Tolga Güleç’in ayrılması dizinin reytinglerini etkisinde bırakır mi? Dizi ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Leave A Reply