Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Show TV, 18 Eylül 2022 Pazar 00:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde – Show TV, 18 Eylül 2022 Pazar 00:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde, 18 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde programını saat 00:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kirli geçmişini ardında bırakmaya karar verip itirafçı olan ve polisle yapmış olduğu ortaklaşa iş sonucunda coğrafya öğretmeni olarak yeni bir hayata başlamış olan Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusuyla atandığı Karabayır Lisesi’nde taşları yerinden oynatacak!

Sadi Payaslı şeklinde kendilerini asla beklemedikleri aniden Karabayır Lisesi’nde kabul eden yaşamının baharındaki beş genç Mert, Zülfikar, Can, Melek ve Aylin’in yaşamı ise okulun yeni coğrafya öğretmeniyle tanıştıklarında tümüyle değişecek. Islahevinden şartlı tahliye ile çıkan gençler elde ettikleri ikinci şansı değerlendirmek suretiyle gittikleri Karabayır Lisesi’nde başlarını belaya sokmamak için Sadi Payaslı’nın rehberliğine gereksinim duyacak.

Karabayır Lisesin’de gençlere doğru yolu gösterebilmek için savaşım eden Yeliz Hoca, Sadi Payaslı ve ıslahevinden gönderilen beş gencin gelişiyle lisenin iyice karışması üstüne durumu denetim altında tutmak için elinden geleni meydana getirecek.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde, Show TV’de 18 Eylül 2022 Pazar günü gösterilen ilk program olarak saat 00:15’te başlamış olacak.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde programının yayını, 03:15’te gösterilen Çiçek Abbas adlı film başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply