Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Show TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 03:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde – Show TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 03:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde programını saat 03:00’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kirli geçmişini ardında bırakmaya karar verip itirafçı olan ve polisle yapmış olduğu ortaklaşa iş sonucunda coğrafya öğretmeni olarak yeni bir hayata başlamış olan Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusuyla atandığı Karabayır Lisesi’nde taşları yerinden oynatacak!

Sadi Payaslı şeklinde kendilerini asla beklemedikleri aniden Karabayır Lisesi’nde gören yaşamının baharındaki beş genç Mert, Zülfikar, Can, Melek ve Aylin’in yaşamı ise okulun yeni coğrafya öğretmeniyle tanıştıklarında tümüyle değişecek. Islahevinden şartlı tahliye ile çıkan gençler elde ettikleri ikinci şansı değerlendirmek suretiyle gittikleri Karabayır Lisesi’nde başlarını belaya sokmamak için Sadi Payaslı’nın rehberliğine gereksinim duyacak.

Karabayır Lisesin’de gençlere doğru yolu gösterebilmek için savaşım eden Yeliz Hoca, Sadi Payaslı ve ıslahevinden gönderilen beş gencin gelişiyle lisenin iyice karışması üstüne durumu denetim altında tutmak için elinden geleni meydana getirecek.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde, Show TV’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 00:15’te başlamış olan Yaşam Bugün adlı programdan sonrasında saat 03:00’te başlamış olacak.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde programının yayını, 07:00’de gösterilen Güzel Günler adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply