Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Show TV, 24 Kasım 2022 Perşembe 00:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde – Show TV, 24 Kasım 2022 Perşembe 00:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde, 24 Kasım 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde programını saat 00:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kirli geçmişini ardında bırakmaya karar verip itirafçı olan ve polisle yapmış olduğu ortaklık sonucunda coğrafya öğretmeni olarak yeni bir hayata başlamış olan Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusuyla atandığı Karabayır Lisesi’nde taşları yerinden oynatacak!

Sadi Payaslı benzer biçimde kendilerini asla beklemedikleri aniden Karabayır Lisesi’nde kabul eden yaşamının baharındaki beş genç Mert, Zülfikar, Can, Melek ve Aylin’in yaşamı ise okulun yeni coğrafya öğretmeniyle tanıştıklarında tümüyle değişecek. Islahevinden şartlı tahliye ile çıkan gençler elde ettikleri ikinci şansı değerlendirmek suretiyle gittikleri Karabayır Lisesi’nde başlarını belaya sokmamak için Sadi Payaslı’nın rehberliğine gerekseme duyacak.

Karabayır Lisesin’de gençlere doğru yolu gösterebilmek için savaşım eden Yeliz Hoca, Sadi Payaslı ve ıslahevinden gönderilen beş gencin gelişiyle lisenin iyice karışması üstüne durumu denetim altında tutmak için elinden geleni meydana getirecek.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde, Show TV’de 24 Kasım 2022 Perşembe günü gösterilen ilk program olarak saat 00:15’te başlamış olacak.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde programının yayını, 02:45’te gösterilen Kızılcık Şerbeti isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply