Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Show TV, 3 Aralık 2022 Cumartesi 00:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde – Show TV, 3 Aralık 2022 Cumartesi 00:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde programını saat 00:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kirli geçmişini ardında bırakmaya karar verip itirafçı olan ve polisle yapmış olduğu ortaklık sonucunda coğrafya öğretmeni olarak yeni bir hayata süregelen Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusuyla atandığı Karabayır Lisesi’nde taşları yerinden oynatacak!

Sadi Payaslı şeklinde kendilerini asla beklemedikleri aniden Karabayır Lisesi’nde gören yaşamının baharındaki beş genç Mert, Zülfikar, Can, Melek ve Aylin’in yaşamı ise okulun yeni coğrafya öğretmeniyle tanıştıklarında tümüyle değişecek. Islahevinden şartlı tahliye ile çıkan gençler elde ettikleri ikinci şansı değerlendirmek suretiyle gittikleri Karabayır Lisesi’nde başlarını belaya sokmamak için Sadi Payaslı’nın rehberliğine gereksinim duyacak.

Karabayır Lisesin’de gençlere doğru yolu gösterebilmek için savaşım eden Yeliz Hoca, Sadi Payaslı ve ıslahevinden gönderilen beş gencin gelişiyle lisenin iyice karışması üstüne durumu denetim altında tutmak için elinden geleni meydana getirecek.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde, Show TV’de 3 Aralık 2022 Cumartesi günü gösterilen ilk program olarak saat 00:15’te başlamış olacak.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde programının yayını, 02:45’te gösterilen Baba adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply