Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Show TV, 8 Eylül 2022 Perşembe 20:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde – Show TV, 8 Eylül 2022 Perşembe 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde, 8 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde programını saat 20:00’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kirli geçmişini ardında bırakmaya karar verip itirafçı olan ve polisle yapmış olduğu ortaklık sonucunda coğrafya öğretmeni olarak yeni bir hayata başlamış olan Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusuyla atandığı Karabayır Lisesi’nde taşları yerinden oynatacak!

Sadi Payaslı şeklinde kendilerini asla beklemedikleri aniden Karabayır Lisesi’nde kabul eden yaşamının baharındaki beş genç Mert, Zülfikar, Can, Melek ve Aylin’in yaşamı ise okulun yeni coğrafya öğretmeniyle tanıştıklarında tümüyle değişecek. Islahevinden şartlı tahliye ile çıkan gençler elde ettikleri ikinci şansı değerlendirmek suretiyle gittikleri Karabayır Lisesi’nde başlarını belaya sokmamak için Sadi Payaslı’nın rehberliğine gerekseme duyacak.

Karabayır Lisesin’de gençlere doğru yolu gösterebilmek için savaşım eden Yeliz Hoca, Sadi Payaslı ve ıslahevinden gönderilen beş gencin gelişiyle lisenin iyice karışması üstüne durumu denetim altında tutmak için elinden geleni meydana getirecek.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde, Show TV’de gösterilen ve 8 Eylül 2022 Perşembe günü saat 18:45’te başlamış olan Show Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply