Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Show TV, 9 Eylül 2022 Cuma 02:30

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde – Show TV, 9 Eylül 2022 Cuma 02:30 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde, 9 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde programını saat 02:30’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kirli geçmişini ardında bırakmaya karar verip itirafçı olan ve polisle yapmış olduğu ortaklaşa iş sonucunda coğrafya öğretmeni olarak yeni bir hayata başlamış olan Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusuyla atandığı Karabayır Lisesi’nde taşları yerinden oynatacak!

Sadi Payaslı şeklinde kendilerini asla beklemedikleri aniden Karabayır Lisesi’nde gören yaşamının baharındaki beş genç Mert, Zülfikar, Can, Melek ve Aylin’in yaşamı ise okulun yeni coğrafya öğretmeniyle tanıştıklarında tümüyle değişecek. Islahevinden şartlı tahliye ile çıkan gençler elde ettikleri ikinci şansı değerlendirmek suretiyle gittikleri Karabayır Lisesi’nde başlarını belaya sokmamak için Sadi Payaslı’nın rehberliğine gerekseme duyacak.

Karabayır Lisesin’de gençlere doğru yolu gösterebilmek için savaşım eden Yeliz Hoca, Sadi Payaslı ve ıslahevinden gönderilen beş gencin gelişiyle lisenin iyice karışması üstüne durumu denetim altında tutmak için elinden geleni meydana getirecek.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde, Show TV’de gösterilen ve 9 Eylül 2022 Cuma günü saat 00:15’te başlamış olan Tünel isminde programdan sonrasında saat 02:30’da başlamış olacak.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde programının yayını, 06:00’da gösterilen Yeni Gelin isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply