Gelsin Hayatta Songül Ölecek mi? Songül Diziden Ayrılıyor mu?

0

Gelsin Hayatta Songül Ölecek mi? Songül Diziden Ayrılıyor mu?… Show TV’nin sevilerek izlenen dizisi Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisi 8.kısmı ile 8 Eylül Perşembe akşamında seyirci ile byüceştu. Reytinglerin yeni kralı olan Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinin bu kısmınde Songül’ün otomobiline bomba yerleştiriliyor. Peki Songül bomba ile ölecek mi? Diziden ayrılıyor mu?

SONGÜL ÖLECEK Mİ?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinde Songül’ün diziden ayrılmayacağı ve Sadi ile beraber gene görevine ilaçm edeceği biliniyor. Zira dizinin baş karakteri olarak Songül ve Sadi ikilisi oldukca seviliyor ve beğenilerek izleniyor. Ek olarak Songül’ün son süre içinderdaki yükselişi de dikkat çekiyor.

ImDb Starmetre sıralfakatsı güncel adları gösteryazcaımdı. Tüm dünyadan 11 milyonu aşkın adın yer almış olduğu sıralfakatde, Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinde oynadığı Songül göreviyle yıldızını parlatan Devrim Özkan da yer aldı. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde’nin Songül’ü Devrim Özkan, ImDb Starmetre sıralfakatsında 473. esnasında yer aldı ve diğeri Türk oyunculara fark attı.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisi yazca sfaizunun en oldukca izlenen dizilerinden oldu. Show TV’de gosterilen ve Ertan Saban, Özge Özberk ile Devrim Özkan’ın başrollerinde yer almış olduğu lise temalı dizi, Devrim Özkan’a büyük bir başarı getirdi. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinde Songül karakterini oynayan oyuncu, ImDb Starmetre sıralfakatsında zirveye yerleşti. ImDb Starmetre güncel sıralfakatsı bugün gösteryazcaımndı.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ’NİN SONGÜL’Ü DEVRİM ÖZKAN IMDB’NİN ZİRVESİNDE

Tüm dünyadan 11 milyonu aşkın kişinin yer almış olduğu Starmetre sıralfakatsında Devrim Özkan da yer aldı. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisindeki göreviyle yıldızını parlatan Özkan, sıralfakatde 473. sırada ter aldı ve Türk oyuncuların hepsini geride bırakıp zirveye yerleşti.

Leave A Reply