Genç oyuncu Burak Dakak’ın yeni projesi belli oldu

0
Genç oyuncu Burak Dakak’ın yeni projesi belli oldu

Yeni adı  “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ şekliyle tekrardan başlamış olacak olan fenomen dizinin ekibine Çukur dizisiyle yıldızı parlayan Burak Dakak da dahil oldu

Burak Dakak, Çukur dizisiyle şöhret olan oyunculardan bir tek birisi. Gelecek vadeden oyunculardan biri olarak gösterilen Burak Dakak’ın yeni projesi belli oldu. Dizi severler merak ediyor, Burak Dakak hangi dizide rol alıyor? Genç oyunculardan Burak Dakak hangi projelerde rol aldı? Burak Dakak’ın yeni projesi ve yaşamı haberimizde. Şimdi detaylar

Genç oyuncu Burak Dakak’ın yeni projesi belli oldu

Seneler sonrasında yeniden yayınlanacak olan Behzat Ç. dizisi ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Yeni adı  “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ şekliyle tekrardan başlamış olacak olan fenomen dizinin ekibine Çukur dizisiyle yıldızı parlayan Burak Dakak da dahil odu. Erdal Beşikçioğlu’nun Behzat Ç.’yi canlandırdığı dizi genç ve usta oyuncuları bir araya getirmeyi başarıyor. Diziye son olarak Gökçe Eyüpoğlu katılmıştı.

Biz gene de duyarız!

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği Behzat Ç. dizisinin yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın oturuyor. Senaristliğini Ercan Uğur’un değindiği dizide başrolü Behzat Ç. karakteriyle Erdal Beşikçioğlu oynuyor. “Bu karanlık şehirde kimse seni duymazsa biz gene de duyarız la.” sloganıyla seyircisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin ekibine Gökçe Eyüboğlu’nun peşinden son olarak ‘Çukur’da yer edinen başarıya ulaşmış genç oyuncu Burak Dakak da eklendi. Genç oyuncunun dizide hangi karakteri canlandıracağı netlik kazanmadı. Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Eyüpoğlu ve Burak Dakak’ın yer adlığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi, yakında BluTV’de! Keyifli seyirler.

Burak Dakak Kimdir?

1998 Ankara’da doğumlu genç oyuncu, kariyerine hemen hemen çocukken başladı. 2008 yılında yapılmış Doğruluk Ekseni dizisiyle sektöre adım atan Burak Dakak, Görkemli Yüzyıl Kösem dizisinde yaşam verdiği Gıyaseddin Keyhüsrev rolüyle şöhrete ulaştı. Genç oyuncu son olarak Show Tv yapımı Çukur dizisinde yer almıştı.

Rol almış olduğu diziler ve filmler:

2020- Çukur – (Akın Koçovalı) (Tv Dizisi)

2018 – Gülperi (Hasan) (TV Dizisi)

2018 – Diriliş Ertuğrul (TV Dizisi)

2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Onur) (TV Dizisi)

2015 – Görkemli Yüzyıl Kösem (Şehzade Mehmet) (TV Dizisi)

2014 – Benim Adım Gültepe (Fevzi) (TV Dizisi)

2013 – Ekip (TV Dizisi)

2009 – Geniş Aile (TV Dizisi)

2009 – Ezel (TV Dizisi)

2008 – Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)

30-06-2022
Yazar Hakkında

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de dünyaya geldi. 1994 senesinde Mustafa Kemal Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye’nin her bölgesinde 25 .. devamı..
mail

Leave A Reply