Geri Gelecek mi? Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Hayranlar, ilk sezonun bitiminden sonrasında My Isekai Life Sürem 2’yi görmeyi umuyorlar. Animenin ilk sezonu yalnız yedi gün ilkin sonlanmış oldu. Görkemli bir dövüşle bir isekai animesine görkemli bir sondu. İnternetteki video topluluğu, My Isekai Life’ın son bölümünden bir zirve dövüş sahnesi ile dolup taştı. Sadece, önceki bölüm gelecek sürem için çıtayı yükseltti. Animenin bir sonraki sezonunun ilk sezonun standardını aşması gerektiği yönünde beklentiler var. Fakat sonuçta hepsi prodüksiyon stüdyosuna iniyor.

Gelecek sürem resmi kelimelere dökülmeyebilir. Sadece yapımcıların animenin ikinci sezonuna bahse gireceği kati. Başarı göstermiş bir ilk sezonun peşinden bir yapımcının buna dahil olmaması için hiçbir sebep yok. Sadece yapım stüdyosu ve yapımcılar tek bir resmi izahat yapmadı. Hepimiz yapımcıların ilk taksit bittikten sonrasında üretime ara vermiş olabileceğini umuyor. Animenin gelecek sezonunun daha çok açıklaması için aşağıdaki makaleyi okuyun!

My Isekai Life 2. Sezon

My Isekai Life 2. Sürem: Yenileme Durumu

HIDIVE stüdyosu, My Isekai Life Sürem 2’nin piyasaya sürülmesi mevzusunda hala sessiz. İlk sürem hemen hemen sonlanmış oldu ve animenin ikinci sürem için yenilenmesi birazcık süre alabilir. Yapım, 2018’den beri kaynak malzemenin ciltlerini yayınlıyor. Sadece HIDIVE aynı anda tek bir proje üstünde çalışıyor ve ciltler ikinci sürem için hikayeyi kapsayacak kadar kafi değil. Animenin bir sonraki sezonunun gelmesi bir yıl yada daha çok sürebilir. Sadece yapımcıların ikinci sürem için bölüm sayısını kısaltması da mümkün. Sadece HIDIVE hemen hemen karar vermediği için uzak küçük bir ihtimal.

HIDIVE stüdyoları, anime endüstrisindeki Crunchyroll tekeli ile başa çıkmaya çalışıyor. Sadece örgütün onunla rekabet etmeye istekli olup olmadığı hemen hemen belli değil. Yapım stüdyosu için en büyük talih, My Isekai Life animesinin oyundaki dönüşü olacak. Kesinlikle Crunchyroll’dan HIDIVE’a odaklanacak. HIDIVE stüdyosunun anime sanayisine adım atmasından bu yana uzun süre geçmedi. Stüdyo, anime endüstrisinde altı yılını tamamladı ve şimdiden OG anime stüdyosunun popülaritesine meydan okuyor. Ek olarak, Crunchyroll’un sürdüğü süre süresince sürerse, sektördeki Big Boss’u geçme şansı var. Kısaca anime bu olasılığı göz önünde bulundurarak yakında yenilenebilir.

My Isekai Life 2. Sezon

My Isekai Life 2. Sürem: Mevzu Bilgileri

Başlıklı anime önceki sezonun sonu kati değildi. Üstelik ilk sürem bir uçurumla sonlanmış oldu. Artık Yuji’nin gizli saklı ve hususi yaşamı artık hususi değil. Dahası, önümüzdeki sezonda daha fazlaca bir kitle kahramanı olacak. Öte taraftan Blue Moon örgütünün de çantasında başka planları vardır. İkinci sezonun ilk sezondan daha esrarengiz havai fişeklere haiz olma şansı var. Teşkilat için önemsiz görünen sorun, Obsdarion şehrinde fazlaca fazla kargaşa yarattı. Üstelik Yuji, Blue Moon organizasyonunun ana liderinden oldukça uzaktır.

Bu şeytani grup Purifier adlı bir sistemle bir şeyler yapmayı planlıyor. Bundan önceki sezonun sonunda, büyüklüğü neredeyse bir nükleer reaktörün boyutuyla eşleştiğinde yayınlandı. Bununla ilgili hala bazı emek harcamalar vardı. Bu kadar büyük oranda Drago harabesinin birikmesi, işleri eskisinden daha fena hale getirecek. Yuji, dünyayı tek bir ışınla yok etmeyi planlayan liderin yerini belirlemelidir. Ek olarak Yuji, bir terbiyecinin daha yüksek seviyelerine ulaşmasına destek olacak yeni güç yükseltmeleri ve esrarengiz büyüler keşfedecek. Sadece bu sadece animedeki mevcut alanın ötesinde keşfedilmemiş toprakların keşfi ile mümkündür.

My Isekai Life 2. Sezon

Anime Ne Vakit Geri Dönecek?

Titüler anime özgür bırakılması ile ilgili iki olasılık vardır. İlki, animenin neredeyse bir buçuk senelik bir sürenin peşinden geri döneceğini öngörüyor. Sadece bu süreç, HIDIVE stüdyolarının esasen tembel olan hızını yavaşlatacaktır. Stüdyo, kuvvetli rakipler içinde bile bu kadar kısa sürede fazlaca fazla tanınırlık kazanmıştır. Stüdyodaki popüler anime ile ilgili sıcaklığı kapatmak istemeyebilir. İkinci sezondaki fark, rakip stüdyolara aralarındaki izleyici farkını genişletmek için daha çok fırsat verecek. Kısaca ikinci olasılık şu anda hakim durumda.

İkinci olasılık ise animenin birkaç ay sonrasında geri döneceğini belirtiyor. Stüdyo, animenin ikinci sezonunu başlatmak için kafi kaynak materyale haiz. Bu ayın sonuna kadar stüdyoyu kurup işleri bir yada iki ay içinde bitirebilir. Bundan sonrasında stüdyo, animenin daha çok hikayesi ve animasyonu ile devam edebilir. Sadece bu süreç, stüdyonun son yıllarda ürettiği animasyonun kalitesinden taviz verebilir. Anime stüdyosunun itibarını inşa etti ve süreç muhteşem bir halde gerçekleştirilmezse işler tahtanın dışına çıkabilir.

My Isekai Life 2. Sezon

My Isekai Life 2. Sürem: Çıkış Zamanı

My Isekai Life Sürem 2 çıkış zamanı şu an için gizemli bir kutu şeklinde. Stüdyo, sürdürdüğü anime şovlarının kalitesine zarar vermek istemeyeceğinden, bunun bir sır olarak kalması en iyisi olacaktır. Animenin geri dönme olasılığı en yüksek bir yıl sonrasında. Sadece, stüdyo için ansızın bir mesele ortaya çıkarsa, bundan daha fazlasını alabilir. Animenin gelecek sezonu hakkında daha çok informasyon için The Anime Daily’deki yazıları takip etmeyi ihmal etmeyin!

Reklamcılık

Leave A Reply