Gizem Dizisi Maldivas 1. Sezonuyla Netflix'te! Iyi mi Bir Dizi? Görünenin ardında hep bir sır olur… Brezilya yapımı gizem-komedi dizisi "Maldivas"ın 1. sezonu Netflix'te yayına girdi. Mevzusu, fragmanı, oyuncu ekibi, çekim ve bölüm detayları…. 10 saat 40 dakika ilkin

0

Görünenin ardında hep bir sır olur…

GİZEM DİZİSİ MALDIVAS YAYINDA!

Brezilya yapımı gizem-komedi dizisi “Maldivas“ın 1. sezonu Netflix arşivindeki yerini aldı.

Hanım oyuncuların ön planda yer almış olduğu yapımın ilk sezonu 7 bölümden oluşuyor.

Natalia Klein’in arkasında olduğu Maldivas özetlemek gerekirse; gizemli bir olayın arka planını araştırmak için lüks bir apartman dairesine taşınan genç bir kadının, burada olağan dışı ve kuşku uyandıran komşularla karşılaşmasıyla gelişen vakaları konu alıyor.

“MALDIVAS” KONUSU

Hikâye, annesiyle yakınlaşmak isteyen Liz‘in (Bruna Marquezine) Goiania’dan Rio de Janeiro’daki Maldivas adlı bir apartmana taşınmasıyla başlıyor. Sır dolu bir yangında yaşamını kaybeden annesinin ani ölümünün ardındaki gerçeği bulmaya çalışan Liz’in dedektif Denilson‘dan (Romani) uzak durması ve benzeri olmayan kişiliklerle dolu bir evrene dalması gerekir.

Bu karakterler içinde yer edinen, Maldivas’ın kraliçesi konumundaki Milene (Manu Gavassi), güzel duyu cerrah olan eşi Victor Hugo (Klebber Toledo) ile görünüşte kusursuz bir hayata haizdir. Eski bir axe şarkıcısı olan başarı göstermiş iş bayanı Rayssa (Sheron Menezzes) ise grubunun eski vokalisti Cauã (Samuel Melo) ile evlidir. Evli ve çocuklu bir karı olan Kat‘in (Carol Castro) eşi Gustavo (Guilherme Winter) ev hapsindedir. Binada yaşamayan Veronica (Natalia Klein), Maldivas’taki hanımlarla sürtüşme içindedir. Kırsal bir bölgeden gelen Miguel (Danilo Mesquita) ise Liz’in nişanlısıdır.

Brezilyalı oyuncu Bruna Marquezine ve şarkıcı-söz yazarı Manu Gavassi’nin başrolde yer almış olduğu yapımın oyuncu kadrosunda ek olarak Carol Castro, Natalia Klein, Sheron Menezzes, Vannessa Gerbelli, Ângela Vieira benzer biçimde adlar yer ediniyor.

22-07/03/maldivas_oyunculari.jpeg

MALDIVAS 1. SEZON BÖLÜM REHBERİ

Sezonun, süreleri 29 ila 44 dakika içinde değişen bölümlerinin sıralaması şu şekilde:

1. Sürem 1. Bölüm: “Maldivas’a Hoş Geldiniz” (32 dk.)
1. Sürem 2. Bölüm: “CSI İzlemediğimi mi Sandınız?” (31 dk.)
1. Sürem 3. Bölüm: “Ben Patrícia Duque!” (29 dk.)
1. Sürem 4. Bölüm: “Kundakçı” (42 dk.)
1. Sürem 5. Bölüm: “Sandro’yu Arayın” (40 dk.)
1. Sürem 6. Bölüm: “Ateşle Oynayınca” (37 dk.)
1. Sürem 7. Bölüm: “Sonunda Bitti, Leia” (44 dk.)

Sezonun açılış bölümünde; nişanlanan Liz‘in, Rio de Janeiro’daki annesiyle tekrardan bir araya gelmek için yola düşmesine ve Maldivas sitesinde şüpheli ve gizemli bir yangının çıkmasına tanıklık ediyoruz.

1. SEZON NEREDE ÇEKİLDİ?

02 Filmes yapımcılığında hazırlanan dizinin çekimleri Rio de Janeiro’da gerçekleştirildi.

22-07/03/maldivas_foo2.jpeg

Yönetmen koltuğunda José Alvarenga Jr.’ın oturmuş olduğu Maldivas’ın tanıtım videosunu derhal aşağıdan seyredebilirsiniz.

“Maldivas” (Netflix) Fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üstünden de takip edebilirsiniz.