Gizli Sayılar – TRT 1, 8 Eylül 2022 Perşembe 20:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gizli saklı Sayılar – TRT 1, 8 Eylül 2022 Perşembe 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Gizli saklı Sayılar, 8 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Gizli saklı Sayılar programını saat 20:00’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sovyetler Birliği’nin 1957’de Sputnik I ile Yuri Gagarin’i uzaya göndermesinin peşinden, ABD Birleşik Devletleri’nde bilhassa NASA üstünde yörüngeye bir astronot gönderme mevzusundaki baskı iyice artmıştır. Uzay Araştırmaları Birimi’nin başındaki Al Harrison, aralarında siyah hanım matematikçi Katherine Goble Johnson’ın da aralarında bulunmuş olduğu hususi bir ekip kurar. Matematik dehası Johnson ile beraber bir başka matematikçi Dorothy Vaughan ve mühendis Mary Jackson, çalışmış oldukları kurumda karşılaştıkları tüm ayrımcı kurallara karşın, ABD’nın uzaya insan gönderme araştırmalarında yaşamsal öneme haiz olacak, birçok önyargıyı yıkmayı başaracaklardır.

Gizli saklı Sayılar, TRT 1’de gösterilen ve 8 Eylül 2022 Perşembe günü saat 19:55’te başlamış olan İddiaların Aksine isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Gizli saklı Sayılar programının yayını, 23:00’te gösterilen Kasaba Doktoru isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply