Gönül Dağı 68.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Gönül Dağı 68.Bölüm Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Gönül Dağı dizisinin yeni kısmı 17 Eylül Cumartesi akşamı 20:00’da TRT 1’de!

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gönül Dağı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gönül Dağı 68.Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=8QkilogrammlovRpM

Gönül Dağı dizisinin 68. bölüm özeti oku TRT 1. Gönül Dağı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Gedelli nahiyesinin boşaltılmfakatsı için canla başla çalışan Taner’in karşısında bakanlığın gönderbilimselş olduğu mühendis durmaktadır. Taner, mühendis barajını aşıp kasabanın taşınmasını durdurabilecek midir? Evlilik yıldönümleriyle Arzu’in ölüm gününün çakışması, Asuman’ı mutsuz etmektedir. Rfakatzan’ın bu durumu ortadan kaldırmak için Asuman’a hazcaırlayacağı sürpriz ne olacak? Arzu’in ölümünden oldukca fazcala etkilenen ve ilaçmlı kendini kabahatlayan Kenan, Elif’i de yitirmekten korkmaktadır. Ciritçi Abdullah ile çıkmış olduğu seyahattan sonrasında Kenan’ın alacağı karar ne olacak? Veysel’in Ankara’ya iş için gitmesindson olarakra Cemile belkalıtsalz özgütalık emareleri göstermeye adım atar. Hastaneye gidince öğreneceği gerçek ne olacak?

Gönül Dağı Dizi Mevzusu

Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı toprakların, diziris.com yıllerce dile gelen efsaneleşmişlerin, unutulmazca aşkların öyküsidir Gönül Dağı. Ufak dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu evlatlarının öyküsidir Gönül Dağı. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen olanaksızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsidir Gönül Dağı. Yazcamış olduğu tüm öykülerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanoğluı samimi bir üslupla yapıtlerine yansıtan “Bozkırın kevreni” Mustafa Ziraatçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazcaanacak ekranlamış olura kilitleyecek bir ekip. İzleyenlerin memkirt özlgüvenıliri giaşfakatk görsel bir şölen. Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer edinen şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanoğlununın öyküsünü mevzu alıyor. Efsaneleri, ananeleri, kentlerde unutulmaya yüz tutmuş kıymetleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazcaanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam cenkımsi veren insanoğluın öyküsi. Dizinin ekibinda ek olarak Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis

Leave A Reply