Gönül Dağı 69.Bölüm Gelecek Hafta – Dizi Film Fragman izle

0

Gönül Dağı 69.Bölüm Gelecek Hafta ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Gönül Dağı dizisinin yeni kısmı 24 Eylül Cumartesi akşamı 20:00’da TRT 1’de!

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gönül Dağı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gönül Dağı 69.Bölüm Gelecek Hafta

Gönül Dağı dizisinin 69. bölüm özeti oku TRT 1. Gönül Dağı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Tarlalarında arsavyen kaynak suyu çıkan Kaya ailesinde, bu bölümde kriz yaşanacak. Miras kavgasına tutuşan Düğüncü Mukamur ve Ağıtçı Hüseyin, babaları Ciritçi Abdullah’ın mirası tekrardan düzeyleyeceğini açıklfakatsıyla şok olur. Ailedeki bu kavga iyi mi neticelanacak 68. Bölümde izleyeceğiz. Cemile Ve Veysel’i bekleyen çekince Yeni bebek coşkuı yaşayan Cemile ve Veysel’i 68. Bölümde çekinceler bekliyor. Elif’e yurtharicinden gelen temizette ne var? Geçtiğimiz haftaki bölümde aşka düşmüş olduğu Elif hemşireye evlenme teklif eden Hekim Kenan bu sonucunı ailesiyle de hisselaşıyor. Mutlyücektan havalara uçan ve bu sonbaharel haberi kardeşi Zeynep’le hisselaşan Elif’e yurtharicinden bir temizet geliyor. Taner, Mühendis Aylin’in teklifine ne cevap verecek? Büyük bir aşkla sevbilimselş olduğu eşi Arzu’i kaygövde ve evladıyla beraber tekrardan yaşfakat tutunmaya çalışan Taner, bu bölümde mühendis Aylin’in, ‘yeni bir başlangıç için hazcaırım’ bildiriına iyi mi karşılık verecek yeni bölümde izleyeceğiz. Oldukca sevbilimselş olduğu çocukluk aşkı Arzu’in yasını hala tutan yalnız zorunlui olarak kendini işine veren Taner, yeni bir duygusal ilişkiye hazcaır mı 68. Bölümde nazcaaranceğiz. Evlendiler yalnız bir araya gelemediler Arzu’in olduğu gün evlenen ve bu üzüntüyü üst kısımlarınden atfakatyan Rfakatzan ve Asuman cephesinde ise ağlatısalomik vakalar yaşanıyor. Evleri yıkılan Hüseyin ve Günşıl, yeni evli çiftin yanına yerleşmiş, Rfakatzan babasıyla beraber aynı yhücumu hisselaşmaya başlamıştı. Onları kırmadan bir araya gelmeye çalışan aşıkların başına gelmeyen kalmıyor. Karı koca birbirlerine kavuşabilecek mi?

Gönül Dağı Dizi Mevzusu

Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı toprakların, diziris.com yıllerce dile gelen efsaneleşmişlerin, unutulmazca aşkların öyküsidir Gönül Dağı. Minik dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu evlatlarının öyküsidir Gönül Dağı. Bozkırda hayallerinin arkasından koşan ve tüm engellere rağmen olanaksızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsidir Gönül Dağı. Yazcamış olduğu tüm öykülerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanoğluı samimi bir üslupla yapıtlerine yansıtan “Bozkırın kevreni” Mustafa Ziraatçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazcaanacak ekranlamış olura kilitleyecek bir ekip. İzleyenlerin memkirt özlgüvenlii giaşfakatk görsel bir şölen. Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer edinen şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanoğlununın öyküsünü mevzu alıyor. Efsaneleri, ananeleri, kentlerde unutulmaya yüz tutmuş kıymetleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazcaanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam cenkımsi veren insanoğluın öyküsi. Dizinin ekibinda ek olarak Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis

Leave A Reply