Gönül Dağı Kurban 2 Filmi Geliyor? Ne Vakit? Gönül Dağı Kurban 2 filmi için poster gösterildi. Kurban Bayramı hususi kısmı olarak gelecek olan Gönül Dağı Kurban 2 filmi ne süre yayınlanacak?. 6 saat 11 dakika ilkin

0

Gönül Dağı Kurban 2 filmi için güzel bir haber geldi. Fazlaca kısa süre ilkin aslına bakarsak bir takım olarak gösterilen yapımın 2. filmini ekranlarda göreceğiz.

Aslına bakarsak dizi için benzer bir durum geçen yıl da yaşanmıştı. Sürem finali meydana getiren Gönül Dağı, Kurban Bayramı için hususi olarak bir bölüm yayınlamış ve bölüm ana hikayeden birazcık daha bağımsız olarak bir film tadında izlenmişti.

Şimdi ise ikinci filmin de kısa sürede yayınlanacağı duyuruldu. Gene bir bayram ve gene bir Gönül Dağı.

Gönül Dağı Kurban 2 Ne Vakit Yayınlanacak?

Geçen yıl olduğu benzer biçimde gene dizinin mevzusu Kurban Bayramı olacak. Kurban Bayramı’nı Gedelli’nin sıcak atmosferinde yaşamak isteyenlerin bir kez daha ekranları başlangıcında yerini aldığını göreceğiz.

Gönül Dağı Kurban 2 filminin gösterim zamanı ise 9 Temmuz olarak açıklandı. Doğrusu bayramın tam da birinci günü film yayınlanmış olacak. Saat olarak 20:00’ın belirlendiğini de eklemiş olalım.

Filmin gene ana hikayenin haricinde bir Kurban Bayramı öyküsünü mevzu alacağını göreceğiz. Artık sürem finalinden sonrasında yaşananların filmi iyi mi etkileyeceğini de merak ediyoruz.

22-07/02/gonul-dagi-kurban-2-filmi.jpg

Istek karakteri diziden ayrılmıştı. Filmimizde olacak mı onu da bilmiyoruz. Zira poster görsellerinde Istek karakterinin olmadığını görüyoruz.

Muhtemelen neşeli bir film olacak ve bu mevzunun üstüne gidilmeyecek benzer biçimde duruyor. Fakat doğal ki Gönül Dağı Kurban 2 filmi yayınlanmadan tam olarak bilemeyeceğiz. Sürem finalinde yaşananlara dokunulacak mı yoksa tamamen bağımsız bir bayram filmi mi olacak göreceğiz.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üstünden de takip edebilirsiniz.