Gönül Dağı – TRT 1, 10 Eylül 2022 Cumartesi 20:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gönül Dağı – TRT 1, 10 Eylül 2022 Cumartesi 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gönül Dağı, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Gönül Dağı programını saat 20:00’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Arzu’in ölümü, tüm kasabayı derinden etkilemiştir. Taner yaşamının aşkını kaybetmenin acısıyla kendisini atölyeye kapatmış, Arzu’in yasını tutmaktadır. Öteki yanda bebeğinin ise bir süt anneye ihtiyacı vardır. Zahide ve Cemile sütünü vermek istese de bebek kabul etmemiştir. Bebeğe anne sütü bulabilmek için hepimiz seferber olur. Sonunda bebeğin kabul edeceği bir süt anne bulabilecekler midir?

Öte taraftan Gönül Dağı’ndan taşların düşmesi ve Arzu’in vefatıyla birlikte Gedelli kasabası risk altındadır. Valilik kararıyla kasabanın boşaltılması istenir. Kasabalıları zor durumda bırakan bu karar karşısında Taner ve amcaoğulları ne yapmış olacaktır?

Gönül Dağı, TRT 1’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 19:00’da süregelen Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Gönül Dağı programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply