Gönül Dağı – TRT 1, 11 Eylül 2022 Pazar 02:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gönül Dağı – TRT 1, 11 Eylül 2022 Pazar 02:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gönül Dağı, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Gönül Dağı programını saat 02:00’de TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Istek’in ölümü, tüm kasabayı derinden etkilemiştir. Taner yaşamının aşkını kaybetmenin acısıyla kendisini atölyeye kapatmış, Istek’in yasını tutmaktadır. Öteki yanda bebeğinin ise bir süt anneye ihtiyacı vardır. Zahide ve Cemile sütünü vermek istese de bebek kabul etmemiştir. Bebeğe anne sütü bulabilmek için hepimiz seferber olur. Sonunda bebeğin kabul edeceği bir süt anne bulabilecekler midir?

Öte taraftan Gönül Dağı’ndan taşların düşmesi ve Istek’in vefatıyla birlikte Gedelli kasabası risk altındadır. Valilik kararıyla kasabanın boşaltılması istenir. Kasabalıları zor durumda bırakan bu karar karşısında Taner ve amcaoğulları ne yapmış olacaktır?

Gönül Dağı, TRT 1’de gösterilen ve 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 01:30’da başlamış olan Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı adlı programdan sonrasında saat 02:00’de başlamış olacak.

Gönül Dağı programının yayını, 04:45’te gösterilen Kalk Gidelim adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply