Gönül Dağı – TRT 1, 19 Kasım 2022 Cumartesi 20:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gönül Dağı, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Gönül Dağı programını saat 20:00’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Arzu’in ölümü, tüm kasabayı derinden etkilemiştir. Taner yaşamının aşkını kaybetmenin acısıyla kendisini atölyeye kapatmış, Arzu’in yasını tutmaktadır. Öteki yanda bebeğinin ise bir süt anneye ihtiyacı vardır. Zahide ve Cemile sütünü vermek istese de bebek kabul etmemiştir. Bebeğe anne sütü bulabilmek için hepimiz seferber olur. Sonunda bebeğin kabul edeceği bir süt anne bulabilecekler midir?

Öte taraftan Gönül Dağı’ndan taşların düşmesi ve Arzu’in ölmesiyle birlikte Gedelli kasabası risk altındadır. Valilik kararıyla kasabanın boşaltılması istenir. Kasabalıları zor durumda bırakan bu karar karşısında Taner ve amcaoğulları ne yapmış olacaktır?

Gönül Dağı, TRT 1’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 19:00’da süregelen Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Gönül Dağı programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply