Gül Masalı 12.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Gül Masalı 12.Bölüm Fragmanı ile ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Gül Masalı dizisinin yeni kısmı 4 eylül pazcaar akşamı 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Gülper Özdkomut ve Erdem Kaynarca benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gül Masalı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gül Masalı 12.Bölüm Fragmanı

Gül Masalı 12. bölüm özeti oku ATV. Gül Masalı yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Toprak’ın gidişine engel olfakatyan Gonca yıkılmıştır. Sırrı ortaya çıksa da artık ifade veremeyecek olması Gonca’yı daha da üzer. Rıfat’ın kurnazcaca planı ise yaramış ve Gonca’nın eli kolu bağlanmıştır. Bu olanlamış olur Fuat’ın Rıfat’a olan nefretini daha da büyütür. Aklı hâlâ Sırrı ve Gonca’da olan Toprak ise olan bitenden habersiz İtalya usürecinın kalkmasını beklemektedir. Toprak’la yakınlaşmak için fırsat kollayan Ece, onun Gonca’yla bağlarını tfakatmen koparmaya emindır. Atabeylere karşı yeni cepheler açan Fuat’a bakılırsa cenkı kazcaanabilmek için Toprak’ın geri dönmesi gerekmektedir. Bunu sağlayabilecek tek şahıs de Gonca’dır. Zor durumda kalan Gonca eleştiri bir karar verir bir tek bu karar Tahir’in asla hoşuna gitmeyecektir. Evden ayrılan Arzu ise Arda’ya sığınır. Sadece ailesinden o şekilde kvaka ne kadarfakatyacağını anlfakatsı fazcala uzun sürmeyecektir. Ailesinin almış olduğu darbelere Rıfat iyi mi bir karşılık verecektir? Toprak ve Gonca sevmiş olduklerini Rıfat’ın hışmından koruyabilecek midir?

Gül Masalı Dizi Mevzusu

Yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaristliğini Aybars Bora ve Istek Aydünyaya geldi’nun değindirbilimselş olduğu Gül Masalı dizisi, yazca sfaizuna damgasını vurmaya geliyor. Başrollerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazca’ın yıldızı Arif Pişkin ile Gülper Özdkomut, Erdem Kaynarca ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer almış olduğu Gül Masalı dizisi, seyirciler tarafınca sabırsızlıkla planlanıyor.

Yazca sfaizunda ATV vizyonunda gösteryazcaımnacak olan Pastel Film imzalı Gül Masalı dizisinin çekimleri, geçmiş olduğumiz hafta Isparta’da başlamıştı. İlgi çeken öyküsi ve kuvvetli oyuncu ekibiyle dikkati çeken Gül Masalı dizisinin ilk tanıtımı gösteryazcaımndı. Hazcairan ayı içinde ilk kısmınün gösteryazcaımnması beklenen dizide Toprak ve Gonca’nın aşkı anlatılacak. Acıklı ve dramla dolu bir ekip olan Gül Masalı diğeri keyifli yazca dizilerinden ayrışacak benzer halde görünüyor. Merakla beklenen dizinin ekibinda Sarp Can Köroğlu, Bülent Dmutsuzoğlu, Gülçin Hatıhan, Serdem Paçal, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Suat Sungur, Silişik Genay, Tuğba Tutuğ, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal benzer halde adlar yer ediniyor.

Leave A Reply