Gül Masalı 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Gül Masalı 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Gül Masalı 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Gül Masalı 13.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. ATV vizyonunda büyük coşkula izlenen Gül Masalı dizisinin yeni kısmı 18 eylül pazcaar akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Gülper Özdkomut ve Erdem Kaynarca şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gül Masalı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gül Masalı 13.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Toprak ve Gonca’nın evlilik sonucu Atabey Konağı’nda zelzele etkii yaratır. Canan’ın öfkesi giderek büyürken tüm hıncını Halil’den çıkarmaya ve olanlamış olurdan dvakaı onu kabahatlfakatya adım atar. Kızının verdiği tepkiler Rıfat’ın kaygısini artıracak boyutlara ulaşır. Toprak ve Gonca içinse derhal derhal en sualnlık aşfakatsi yüksek aşfakatya geçilmemiştir. Gonca bu sonucu babasına iyi mi anlatacağını fenamser bir hava içinde düşünmektedir. Nitekim korkmuş olduğu basına gelir. Haberi alan Tahir’in tepkisi Atabeylerinkinden katkalımt büyük olur. Artık bu evliliğe engel olmaktan başka aslabir şey yoktur Tahir’in aklında. Son kozlarını kullanmaya başlamış olan Ece de kurnazca planlamış olur izini sürer ve bunlara Arda’yı da dahil eder. Ayrıca Fuat da boş durmuyor ve Rıfat’ı her geçen gün daha da köşeye kıstırıyordur. Üst üste gelen vakalar sonrasındası Canan’la Rıfat’ın baskılarından iyice bunalan Halil ise asla beklenmedik birinden yardım ister. Canan, Halil’in kendinden uzaklaşmasına izin verecek midir? Rıfat’ın, Canan’la ilgili korkuları gerçekleşecek ve geçmiş bir kez daha tekerrür edecek midir? Ece’nin arka arkaya kurduğu planlamış olur Gonca’yla Toprak’ın arasına kara kedi sokmaya kafi gelecek midir?

Gül Masalı Dizi Mevzusu

Yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaristliğini Aybars Bora ve Istek Aydünyaya geldi’nun değindirbilimselş olduğu Gül Masalı dizisi, yazca sfaizuna damgasını vurmaya geliyor. Başrollerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazca’ın yıldızı Arif Pişkin ile Gülper Özdkomut, Erdem Kaynarca ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer almış olduğu Gül Masalı dizisi, seyirciler tarafınca sabırsızlıkla planlanıyor.

Yazca sfaizunda ATV vizyonunda gösteryazcaımnacak olan Pastel Film imzalı Gül Masalı dizisinin çekimleri, geçmiş olduğumiz hafta Isparta’da başlamıştı. İlgi çeken öyküsi ve kuvvetli oyuncu ekibiyle dikkati çeken Gül Masalı dizisinin ilk tanıtımı gösteryazcaımndı. Hazcairan ayı içinde ilk kısmınün gösteryazcaımnması beklenen dizide Toprak ve Gonca’nın aşkı anlatılacak. Acıklı ve dramla dolu bir ekip olan Gül Masalı diğeri keyifli yazca dizilerinden ayrışacak şeklinde görünüyor. Merakla beklenen dizinin ekibinda Sarp Can Köroğlu, Bülent Dmutsuzoğlu, Gülçin Hatıhan, Serdem Paçal, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Suat Sungur, Silişik Genay, Tuğba Tutuğ, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal şeklinde adlar yer ediniyor.

Leave A Reply