Gül Masalı 14.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Gül Masalı 14.Bölüm Fragmanı ile ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Gül Masalı dizisinin yeni kısmı 25 eylül pazcaar akşamı 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gül Masalı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gül Masalı 14.Bölüm Fragmanı

Gül Masalı 14. bölüm özeti oku ATV. Gül Masalı yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ece’nin ilaçmlı olarak yaşamlarının içinde olması Gonca’nın sabrını taşırmıştır. Bu şekilde ilaçm edemeyeceklerine kanaat getirir ve olanlamış olurdan Toprak’ı vazcaifeli meblağak ipleri tfakatmen koparır. Gonca’nın ayrılık sonucu karşısında şoka giren Toprak ise bu şekildekisi bir tepkiyi asla hak etmediğini düşünmektedir. Onun da bir tahammül eşiği vardır ve bu eşik en yakınındaki insanoğlu tarafınca onlarca kere aslolanmıştır. Artık onların karşısına bambaşka bir Toprak olarak çıkmak ve iyi bir ders vermek haricinde aslabir şey yoktur aklında… Bu dersten mütevazcaıce Gonca değil ailesi ve Ece de nasibini alacaktır. Ayrıca Tahir’in kazcaa geçirmesi Gonca’nın almış olduğu sonucu daha da perçinlemiş, kendisini tfakatmen işine ve hedeflerine kilitlemiştir. Fuat, Ece hakkında bildiklerini anlatarak Toprak’ı uyarır. Buna rağmen Ece, Toprak’tan asla beklemediği bir telefon alır. Uçurumun eşiğine gelen Canan ve Halil içinse yeni bir sayfa açılmak suretiyledir. Kızıyla dfakatdı içinde yaşanmış olan bu gelişmeye Rıfat iyi mi tepki verecektir? Ece’yle hesabını kapatmayan Fuat, ona iyi mi bir oyun hazcaırlfakatktadır? Tahir ve Zühre’nin yakınlaşması hem Gonca’nın hem de Toprak’ın yaşamını iyi mi derinden etkileyecektir?

Gül Masalı Dizi Mevzusu

Yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaristliğini Aybars Bora ve Arzu Ayyaşfakat merhaba dedi’nun değindirbilimselş olduğu Gül Masalı dizisi, yazca sfaizuna damgasını vurmaya geliyor. Başrollerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazca’ın yıldızı Arif Pişkin ile Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer almış olduğu Gül Masalı dizisi, seyirciler tarafınca sabırsızlıkla ümit ediliyor.

Yazca sfaizunda ATV vizyonunda gösteryazcaımnacak olan Pastel Film imzalı Gül Masalı dizisinin çekimleri, geçmiş olduğumiz hafta Isparta’da başlamıştı. İlgi çeken öyküsi ve kuvvetli oyuncu ekibiyle dikkati çeken Gül Masalı dizisinin ilk tanıtımı gösteryazcaımndı. Hazcairan ayı içinde ilk kısmınün gösteryazcaımnması beklenen dizide Toprak ve Gonca’nın aşkı anlatılacak. Acıklı ve dramla dolu bir ekip olan Gül Masalı diğeri keyifli yazca dizilerinden ayrışacak benzer halde görünüyor. Merakla beklenen dizinin ekibinda Sarp Can Köroğlu, Bülent Dmutsuzoğlu, Gülçin Hatıhan, Serdem Paçal, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Suat Sungur, Silişkin Genay, Tuğba Tutuğ, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal benzer halde adlar içeriyor.

Leave A Reply