Gül Masalı 9.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Gül Masalı 9.Bölüm 2.Fragmanı ile ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Gül Masalı dizisinin yeni kısmı 21 ağustos pazcaar akşamı 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Gülper Özdkomut ve Erdem Kaynarca şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gül Masalı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gül Masalı 9.Bölüm 2.Fragmanı

Gül Masalı 9. bölüm özeti oku ATV. Gül Masalı yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Havva’nın söyledikları Gonca ve Toprak’ı darmadağın etmiştir. Toprak, Gonca’ya bir söz verir. Suçlu ailesi bile olsa hak etmiş olduğu cezayı çekecektir. Sadece Rıfat ve Halil’in kabahatlfakatları kati bir üslupla inkar etmesi Toprak’ın elini kolunu bağlar. Ailesini ağır şekilde itham etmesi ise Atabeylerle içindeki bağların tfakatmen kopmasına niçin olacaktır. Tam bu sırada Fuat, Toprak’ın karşısına reddedilemeyecek bir teklifle çıkar. Canan duyduğu acı gerçeklerle başa çıkmaya çalışırken Halil, ona şok edici bir tavsiyede byücenur. Halil’i yitirmekten korkan Canan, eline geçen inbiçimasyonyi ona karşı kullanmaya karar verir. Taşı tarağı toplfakatya kati olan Halil için evindeki hesap çarşıya uymazca. Son anda Halil’in durduran şey ne olacaktır? Gonca ve Toprak, Fuat’ın yeni teklifi karşısında ne yapmış olacaktır? Atabeyleri derinden sarsacak yeni darbenin arkasında kim vardır?

Gül Masalı Dizi Mevzusu

Yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaristliğini Aybars Bora ve Arzu Ayyaşfakat merhaba dedi’nun yazcaıya döktüğü Gül Masalı dizisi, yazca sfaizuna damgasını vurmaya geliyor. Başrollerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazca’ın yıldızı Arif Pişkin ile Gülper Özdkomut, Erdem Kaynarca ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer almış olduğu Gül Masalı dizisi, seyirciler tarafınca sabırsızlıkla ümit ediliyor.

Yazca sfaizunda ATV vizyonunda gösteryazcaımnacak olan Pastel Film imzalı Gül Masalı dizisinin çekimleri, geçmiş olduğumiz hafta Isparta’da başlamıştı. İlgi çeken öyküsi ve kuvvetli oyuncu ekibiyle dikkati çeken Gül Masalı dizisinin ilk tanıtımı gösteryazcaımndı. Hazcairan ayı içinde ilk kısmınün gösteryazcaımnması beklenen dizide Toprak ve Gonca’nın aşkı anlatılacak. Acıklı ve dramla dolu bir ekip olan Gül Masalı diğeri keyifli yazca dizilerinden ayrışacak şeklinde görünüyor. Merakla beklenen dizinin ekibinda Sarp Can Köroğlu, Bülent Dmutsuzoğlu, Gülçin Hatıhan, Serdem Paçal, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Suat Sungur, Silişik Genay, Tuğba Tutuğ, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal şeklinde adlar içeriyor.

Leave A Reply