Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu – FOX, 10 Eylül 2022 Cumartesi 19:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu – FOX, 10 Eylül 2022 Cumartesi 19:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu programını saat 19:00’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

En çarpıcı görüntüler, Türkiye ve dünyadan en sıcak gelişmeler FOX Ana Haber bülteninde.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, FOX’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 14:30’da süregelen Kusursuz Kiracı isminde programdan sonrasında saat 19:00’da başlamış olacak.

Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu programının yayını, 20:00’da gösterilen Senden Daha Güzel isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply