Güldür Güldür Show – Show TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 20:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Güldür Güldür Show – Show TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 20:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı Güldür Güldür Show, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Güldür Güldür Show programını saat 20:00’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Bir güzel duyu merkezinde eşlerinin operasyon sırasını bekleyen Hüseyin, Mesut ve İsmail ‘tek tip güzel duyu’ten nasibini alır. Eşlerinin yaptırdığı operasyonlardan kafaları karışan erkekler eşlerini de karıştırmaya adım atar.

Yaşamsal ve Yeter, oğulları Bahadır için Çiçek’i istemeye giderler fakat aslen amaçları dünürleri kendilerinden soğutup kızı vermemeleri için uğraşmaktır. Bahadır evlilik istediği için girişte ailesini fena davranmaları mevzusunda tembihler. Sadece işler tahmin ettikleri şeklinde gitmez.

Karşıcılık partisi başkanı olan Mesut seçim günü acı haber verir şeklinde anket neticelerini açıklar, partisi seçimi kazanmaktadır. Partideki hepimiz iktidar olmamak için çözüm üretmeye adım atar, karşıcılık olmaya alışmışlardır ve ülke ekonomik olarak fena diye yönetmek istemezler.

Bir hususi okulda öğretmenlik meydana getiren Paşa veli toplantısı organize eder. Talebe velilerinin toplantıdaki tutumuysa Paşa’ya sıkıntılı dakikalar yaşatır.

Aile dizilimi terapisi meydana getiren Mesut, alışık olmadığı danışanlar ile karşı k

Bu eğlence programı, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Güldür Güldür Show, Show TV’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 18:25’te süregelen Show Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Güldür Güldür Show programının yayını, 23:30’da gösterilen Güzel Günler adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply