Güzel Günler – Show TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 07:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Güzel Günler – Show TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 07:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Güzel Günler, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Güzel Günler programını saat 07:00’de Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Selma tüm çıkar yolların tükendiğini düşündüğü aniden ona kalan mirası alabilmek için Van’dan İstanbul’a gelir. Altında babasından kalma hurda otomobili, yanında varı-yoğu kardeşi Leylim’le beraber. Mirası alabilmek için tek koşul, mirasın öteki ortağı, eski aşkı Mihran’ı bulmaktır.

Onunla aynı gün doğan, daha doğdukları gün birbirlerini büyük bir aşkla sevecekleri kehanet edilen, Selma’nın günah keçisi duyuru edilmiş olduğu yangının arkasından İstanbul’a göçen Mihran.

Selma, İstanbul’da Mihran’ı bulur. Böylece bir tek Selma ve Mihran’ın değil, Mihran’ın barista kuzeni Atakan’ın, Atakan’ın platonik aşkı boksör Altan’ın, Mihranların büyük ve neşeli ailesinin; teyzesi menemenci Kıymet, kuzeni Füsun, anası Saliha, Kıymet’in eli-kolu Feyyaz ve öncesiz rakibi Hakim’in yaşamı da değişmiş olur.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Güzel Günler, Show TV’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 03:00’te başlamış olan Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde adlı programdan sonrasında saat 07:00’de başlamış olacak.

Güzel Günler programının yayını, 10:00’da gösterilen Cumartesi Sürprizi adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply