Güzel Günler – Show TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 14:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Güzel Günler, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Güzel Günler programını saat 14:30’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Selma tüm çıkar yolların tükendiğini düşündüğü aniden ona kalan mirası alabilmek için Van’dan İstanbul’a gelir. Altında babasından kalma hurda otomobili, yanında varı-yoğu kardeşi Leylim’le beraber. Mirası alabilmek için tek koşul, mirasın öteki ortağı, eski aşkı Mihran’ı bulmaktır.

Onunla aynı gün doğan, daha doğdukları gün birbirlerini büyük bir aşkla sevecekleri kehanet edilen, Selma’nın günah keçisi duyuru edilmiş olduğu yangının peşinden İstanbul’a göçen Mihran.

Selma, İstanbul’da Mihran’ı bulur. Böylece yalnız Selma ve Mihran’ın değil, Mihran’ın barista kuzeni Atakan’ın, Atakan’ın platonik aşkı boksör Altan’ın, Mihranların büyük ve neşeli ailesinin; teyzesi menemenci Kıymet, kuzeni Füsun, anası Saliha, Kıymet’in eli-kolu Feyyaz ve öncesiz rakibi Hakim’in yaşamı da değişmiş olur.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Güzel Günler, Show TV’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 13:00’te başlamış olan Bir Şansım Olsa isminde programdan sonrasında saat 14:30’da başlamış olacak.

Güzel Günler programının yayını, 18:25’te gösterilen Show Ana Haber isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply