Güzel Günler – Show TV, 20 Kasım 2022 Pazar 20:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Güzel Günler – Show TV, 20 Kasım 2022 Pazar 20:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Güzel Günler, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Güzel Günler programını saat 20:00’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Selma’nın gelişiyle zor durumda kalan Mihran, nişanlısı Alya’ya gerçeği itiraf etmek zorunda kalır. İstanbul’da umduğunu bulamayan Selma, kardeşiyle ayakta kalabilmenin yollarını arar. Bu sırada dost olduğu Altan’ın başının derde girmesiyle İstanbul’un karanlık yüzüyle tanışır.

Evin ortanca kızı Füsun da iki arkadaşa yardım edip, Leylim’i saklamaya çalışırken evin içinde gülünç bir köşe kapmaca yaşanacaktır. Kıymet bir taraftan evlatların ardında koşarken, bir taraftan da Hakim’le yarışabilmek için kendini internette, asla olmadık bir maceranın içinde bulur.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Güzel Günler, Show TV’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 18:25’te başlamış olan Show Ana Haber isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Güzel Günler programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply