Güzel Köylü – Star TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 06:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Güzel Köylü, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Güzel Köylü programını saat 06:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Gül, evlilik hazırlığı yapmış olduğu sevgilisi Kaan’ın ihanetine uğradığını düşünmektedir. Dünyası yıkılan Gül’e aynı gün Güzel Köy’den İstanbul’a gelen Cemal tarafınca bir mektup getirilir. Gül mektubu okuyunca Muğla Güzelköy’de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir hanımdan, Sultan Ana’nın varlığından haberdar olur. Esasen İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen Gül’de, Cemal’in getirmiş olduğu mektup rehber olur.

Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye vardığında kendisini yeni bir kaosun içinde bulur.

Güzel Köylü, Yıldız TV’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 04:00’te süregelen Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Güzel Köylü programının yayını, 07:00’de gösterilen Dizi adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply