Güzel Köylü – Star TV, 20 Kasım 2022 Pazar 06:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Güzel Köylü – Yıldız TV, 20 Kasım 2022 Pazar 06:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Güzel Köylü, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Güzel Köylü programını saat 06:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Gül, evlilik hazırlığı yapmış olduğu sevgilisi Kaan’ın ihanetine uğradığını düşünmektedir. Dünyası yıkılan Gül’e aynı gün Güzel Köy’den İstanbul’a gelen Cemal tarafınca bir mektup getirilir. Gül mektubu okuyunca Muğla Güzelköy’de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir hanımdan, Sultan Ana’nın varlığından haberdar olur. Esasen İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen Gül’de, Cemal’in getirmiş olduğu mektup rehber olur.

Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye ulaştığında kendisini yeni bir kaosun içinde bulur.

Güzel Köylü, Yıldız TV’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 03:30’da başlamış olan Duy Beni isminde programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Güzel Köylü programının yayını, 07:30’da gösterilen Toprak ile Fidan isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply