Portal Genç

Portal Genç, Türkiye’de En Özgün Gündem Haberleri, Teknoloji Haberleri, Magazin Haberleri ve Spor Haberleri’ni bir araya getiren Sosyal İçerik Platformu’dur.

Read More

UltraEnerji

Yenilenebilir Enerji Kaynakları içerisinde bulunan güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, jeotermal enerji, biyokütle enerjisi, hidroelektrik enerji gibi kategorilerde detaylı makaleler ve bilgilendirmeler bulabilirsiniz.

Read More

Güncel Haber

Güncel haber sitemizde günün her saati son dakiki haberleri anlık olarak web sitemizden takip edebilirsiniz

Read More

Portal Genç

Türkiye’nin en güncel ve en özgün Sosyal Medya Haberleri. Oyun, Sosyal Medya, Sinema, Teknoloji ve daha birçok kategori’den son içerik haberleri takip edin.

Read More

Feci Haber

Kendi çapımda bireysel haber sitesi hizmeti veriyorum, bu mecrada yeni ve hevesliyim öğrenmeye çalışıyorum onaylarsanız sevinirim.

Read More

Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberleri

Samsun Haber Merkezi | Vizyon Press Vizyon Press medya kuruluşu 2017 yılında İzmirde kurularak, İstanbul ardında ise Samsun da hizmet vermeye ve haber ağı oluşturmaya başlamış bir yayın organdır. Şirket olarak temel presip ve ilkelerimiz; Doğru ve Tarafsız haberden yana olmuştur. Vizyon Press olarak Samsun il ve İlçe haberleri, Samsunspor haberleri, Samsun Asayiş haberleri gibi […]

Read More

son dakika haber

Son dakika güncel haberlerin yer aldığı gündeme dair konulara değinen, haber alanına yeni bir soluk kazandıran özgün ve tarafsız haberlerin adresi

Read More

Dizi Haberleri

Yabancı dizi haberleri, yabancı dizi tanıtımları üzerine olan sitemizde aynı zamanda bölüm incelemeleri, yabancı dizi takvimi gibi paylaşımlarda yapılmaktadır.

Read More