Halit Yerebakan’la Doktor Geldi – Star TV, 2 Aralık 2022 Cuma 09:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Halit Yerebakan’la Hekim Geldi, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Halit Yerebakan’la Hekim Geldi programını saat 09:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Hekim Geldi programının ilk bölümünde, ‘Sıhhatli yaşam için 5 altın kaide’ mevzu ediliyor.

Programda Halit Yerebakan,Gerilim hastalığının ömürden iyi mi 10 yıl eksilttiğini konu alıyor ve uzman konuklarını çağrı ediyor.

Uzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk ile ‘Bel çevresindeki kalınlaşmanın sebepleri ve çözümleri’, spor eğitmeni Tuğçe Alpay ile ‘Esneklik egzersizleri’, nefes terapisti Ümran Itina ile ‘Doğru nefes teknikleri’ konuşulup, uygulamalı olarak anlatılıyor.

Bu yaşam programı, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Halit Yerebakan’la Hekim Geldi, Yıldız TV’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 07:00’de başlamış olan Mesut Yar ile Bugün adlı programdan sonrasında saat 09:00’da başlamış olacak.

Halit Yerebakan’la Hekim Geldi programının yayını, 10:00’da gösterilen Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply