Halit Yerebakan’la Doktor Geldi – Star TV, 20 Eylül 2022 Salı 09:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Halit Yerebakan’la Hekim Geldi – Yıldız TV, 20 Eylül 2022 Salı 09:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Halit Yerebakan’la Hekim Geldi, 20 Eylül 2022 Salı günü ekrana geliyor. Halit Yerebakan’la Hekim Geldi programını saat 09:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Hekim Geldi programının ilk bölümünde, ‘Sıhhatli yaşam için 5 altın kaide’ mevzu ediliyor.

Programda Halit Yerebakan,Gerilim hastalığının ömürden iyi mi 10 yıl eksilttiğini konu alıyor ve uzman konuklarını çağrı ediyor.

Uzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk ile ‘Bel çevresindeki kalınlaşmanın sebepleri ve çözümleri’, spor eğitmeni Tuğçe Alpay ile ‘Esneklik egzersizleri’, nefes terapisti Ümran Itina ile ‘Doğru nefes teknikleri’ konuşulup, uygulamalı olarak anlatılıyor.

Halit Yerebakan’la Hekim Geldi, Yıldız TV’de gösterilen ve 20 Eylül 2022 Salı günü saat 07:00’de süregelen Mesut Yar ile Bugün isminde programdan sonrasında saat 09:00’da başlamış olacak.

Halit Yerebakan’la Hekim Geldi programının yayını, 10:00’da gösterilen Sabahın Sultanı Seda Sayan isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply