Halit Yerebakan’la Doktor Geldi – Star TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 09:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Halit Yerebakan’la Tabip Geldi – Yıldız TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 09:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Halit Yerebakan’la Tabip Geldi, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Halit Yerebakan’la Tabip Geldi programını saat 09:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Tabip Geldi programının ilk bölümünde, ‘Sıhhatli yaşam için 5 altın kaide’ mevzu ediliyor.

Programda Halit Yerebakan,Gerilim hastalığının ömürden iyi mi 10 yıl eksilttiğini konu alıyor ve uzman konuklarını çağrı ediyor.

Uzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk ile ‘Bel çevresindeki kalınlaşmanın sebepleri ve çözümleri’, spor eğitmeni Tuğçe Alpay ile ‘Esneklik egzersizleri’, nefes terapisti Ümran Itina ile ‘Doğru nefes teknikleri’ konuşulup, uygulamalı olarak anlatılıyor.

Bu yaşam programı, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Halit Yerebakan’la Tabip Geldi, Yıldız TV’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 07:00’de süregelen Mesut Yar ile Bugün adlı programdan sonrasında saat 09:00’da başlamış olacak.

Halit Yerebakan’la Tabip Geldi programının yayını, 10:00’da gösterilen Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply