Halit Yerebakan’la Doktor Geldi – Star TV, 7 Eylül 2022 Çarşamba 09:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Halit Yerebakan’la Tabip Geldi – Yıldız TV, 7 Eylül 2022 Çarşamba 09:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Halit Yerebakan’la Tabip Geldi, 7 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Halit Yerebakan’la Tabip Geldi programını saat 09:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Tabip Geldi programının ilk bölümünde, ‘Sıhhatli yaşam için 5 altın kaide’ mevzu ediliyor.

Programda Halit Yerebakan,Gerilim hastalığının ömürden iyi mi 10 yıl eksilttiğini konu alıyor ve uzman konuklarını çağrı ediyor.

Uzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk ile ‘Bel çevresindeki kalınlaşmanın sebepleri ve çözümleri’, spor eğitmeni Tuğçe Alpay ile ‘Esneklik egzersizleri’, nefes terapisti Ümran Itina ile ‘Doğru nefes teknikleri’ konuşulup, uygulamalı olarak anlatılıyor.

Halit Yerebakan’la Tabip Geldi, Yıldız TV’de gösterilen ve 7 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 07:00’de başlamış olan Mesut Yar ile Bugün isminde programdan sonrasında saat 09:00’da başlamış olacak.

Halit Yerebakan’la Tabip Geldi programının yayını, 10:00’da gösterilen Sabahın Sultanı Seda Sayan isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply