Hangimiz Sevmedik – TRT 1, 25 Ocak 2023 Çarşamba 05:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Hangimiz Sevmedik, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Hangimiz Sevmedik programını saat 05:30’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Aynı mahallede büyüyen Adile ve Münir, çocukluklarından beri birbirlerine aşıktır. Sadece talihsiz vakalar sonucu ayrılmak zorunda kalır ve değişik kişilerle evlenirler. Kaderleri bir gece de değişen ikili için, artık 35 yıl süresince değişmeyecek tek şey vardır. Birbirlerine olan hiddet ve nefretleri.

Sadece seneler sonrasında Adile’nin oğlu Tarık’la Münir’in kızı Itır’ın gizlice evlenir. Büyük nefretlerinin altında, ölümsüz bir aşkı da besleyen Münir ve Adile, artık hem dünür, hem de ortaktırlar. Tarık ve Itır evliliklerini iyi mi açıklayacaklarının yollarını ararken, ikilinin çekişmeleri her seferinde bu gerçeğin ortaya çıkmasına engel olur.

Hangimiz Sevmedik, TRT 1’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 05:10’da süregelen Hayallerinin Ardında adlı programdan sonrasında saat 05:30’da başlamış olacak.

Hangimiz Sevmedik programının yayını, 08:45’te gösterilen Bu Toprağın Sesi adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply