Hapo En İyisini Koruyacak mı? Çıkış Tarihi •• Stig

0

Jasy Whistles Bölüm 49: Hayranlar daha ilkin 48. Bölüm’ün yeni 2. sezonunu okuduklarında endişelendiler ve yeniden yeniden şu suali sordular: “Hapo En İyisini Koruyacak mı?” Bu blog gönderisindeki tüm bilgileri ve manga serisinin şu anki gösterim zamanı ile önceki bölümün özetini öğreneceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin ve bunu okumaya devam edin. Jasy ıslık çaldığında manga.

Bununla beraber, manganın özeti başlıyor: Paraguay’ın eski insanları, ülkenin yoğun ormanlarının çeşitli tanrılara ve canavarlara ev sahipliği yapmış olduğu inancına sahipti. Wc’nın çağdaş Asuncion’un kenar mahallelerinde yetişmesi, şehrin varlıklı evveliyatına pek azca ilgi duymasına niçin oldu. Sadece, fena şöhretli Jasy Jatere tarafınca kaçırılmış benzer biçimde görünen bir vakadan sonrasında en iyi arkadaşı kaybolduğunda, eski dünyanın daha ilkin inanılmış olduğu kadar ölü olmadığını keşfeder.

İlişkili: Lore Olympus Bölüm 206: Lore Olympus 2022’ye geri dönüyor! Gösterim zamanı

Jasy Whistles Bölüm 49: Sırada Ne Olacak?

Webtoon’da 48. kısmı okumayı yeni bitirdim ve önceki sezonun sonundaki yar, bir sonraki sezonun lol’e başlamasını beklememi olanaksız hale getiriyor. Hikayenin ne kadar orijinal olduğuna ve çeşitli mitleri ve efsaneleri araştırmış olduğu fikrine ve gerçeğine hayranım. Ben, ötekiler benzer biçimde, iyi bir düşman-sevgili hikayesinin tadını çıkarırım, sadece FL’nin MC’ye gösterdiği itimat eksikliğinin minik bir iç çekmeme niçin olduğu zamanlar oldu. Sanat eseri harikaydı ve her iki önder de çarpıcı.

Jasy Islık Çaldığında Bölüm 49

Peki bundan sonrasında ne olacak? Bölüm yayınlandıktan sonrasında nasıl sonuçlanacağını görmek için beklemekten başka bir şey olmayan Hapo’nun En İyi Arkadaşını Karanlığın can alıcıları tarafınca öldürülmekten koruyup korumadığını görmek için beklemiş olalım.

Önceki Bölüm Özeti

Bundan önceki bölümde, 48. bölümdeki ana karakter olan Hapo, elinden gelenin en iyisini yapmak için acil ediyor benzer biçimde görünüyor ve bu, onu korumak mı yoksa onunla yaşamak mı icap ettiğini düşündürüyor.

Daima olduğu benzer biçimde, bu mükemmel hikayede fazlaca fazla duygu uyandırma imkanı var Jasy’nin yüzü o denli kırık ki; üzüntüsü o denli açık ki. Hayranlar endişeliydi ve Jasy ve Wc’nın hem mutlu hem de canlı olmalarını istediklerini söylediler. Ek olarak Cibeles, mbói tu’yu ilk bakışta iyi mi bu kadar iyi izah edebilir? Görünüşü bende bir sürü sual bıraksa da,

Bu bekleyiş bazı fanatikleri öldürecek… Webtoon’un onları satın alamayanlara reklam izleyerek para kazanma şansı vermesini hakikaten temenni ediyorum. Bilmiyorum.

Jasy Islık Çaldığında Bölüm 49

Kalbim her yerde, şu demek oluyor ki Jasy Helena’yı kurtarmak için kendini feda ediyor..? Lütfen ikisinin de mutlu olmasına izin verin ve Jay ıslık çaldığında onları yeniden karşılayın.

When Jasy Whistles Bölüm 49 Gösterim Zamanı

Jasy Whistles Bölüm 49 29 Eylül 2022 Salı günü piyasaya sürülecek. Bu süre zarfında hayranlar bu manga serisini duymamış yada okumamış olabilir, çıkış tarihinden ilkin yetişebilir ve ek olarak The Lost Key ve Jungle Juice’a benziyor.

Jasy Islık Çaldığında Nerede Okunması mümkün?

Ortamdan hoşlanan bu manga serisinin okuyucuları tarafınca bana şu sual yöneltildi: “Jasy ıslık çaldığında Manga, güvenli ve herhangi bir virüs yada yönlendirme içermeyen bir halde mi?” O süre bu diziyi resmi Toomics’te okumanız şiddetle tavsiye edilir yada webtoon alan Yazara desteğinizi göstermek istiyorsanız.

Gene de, buranın yazdıklarımı tamamlamak için iyi bir yer olduğuna inanıyorum ve bir anime yada manga serisinde doğru bir güncellemeye ihtiyacınız olduğunda stig’i denetim etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Leave A Reply