Hava temizleyicileri kirli havayı temizleyerek astım ve alerjisi olanlara lüzumlu cihazdır. Tertipli bakımı ve gece gündüz kullanımı hakkında data yazımızda.

Hava filtreleri astım ve alerji zamanında alev ateş hastalıklarda ve solunum sistemi ile ilgili ortaya çıkan tüm problemlerin çözümünde kullanılmaktadır.

Alerjik hastalıklar olan polen küf ve pek oldukça değişik çevre kirliliği yaratan tozların ortadan giderilebilmesi için hava temizleyicileri tertipli bir halde kullanılması oldukça büyük ehemmiyet teşkil eder. Büyülü Birazcık sıhhat kutusu değildir Doğal ki fakat etkinliklerini görebilmeniz için de onları doğru şekilde kullanmanız gerekmektedir

Talimatlar

Kafi büyüklüğe haiz bir hava filtresi temizleyicisi satın aldıktan sonrasında kurulumunu gerçekleştirmeniz oldukça büyük ehemmiyet teşkil eder.

Bazı küçük filtreler küçük odalarda iyi iş görebilir Seden kafi büyüklüğe haiz hava temizleyicisi almanız oda boyutuna uygun bir temizleyici olması son aşama eleştiri bir unsurdur.

Tertipli olarak hava temizleyicisinin temizlenmesi gerekmektedir hava filtrelerinin filtre kısımlarının değiştirilmesi gerekmektedir fakat elektrostatik filtreler yalnız çıkarıp temizlenirse da kafi olur.
Pek oldukça hava filtresi otomatik uyarı ışığına haizdir temizlemeleri gerektiğinde size haber veren ışıklar yanıp sönmeye adım atar.

Hava filtrelerinin bulunmuş olduğu alanlarda kapı ve camların kapalı tutulması oldukça önemlidir Şundan dolayı hava temizleyiciler devamlı dolaşımı olan havayı temizlemek de Etkin değillerdir gün içinde birazcık Esinti istiyorsanız hava temizleyicisi kapatarak enerji kaybını engelleyebilirsiniz.

Gece camları kapatarak filtreyi çalıştırdığımızda oldukça daha verimli sonuçlar alabilmek için doğru şekilde kullanmış olacaksın.
Hava temizleyicisi bildiğiniz kirli hava kaynağını bulunmuş olduğu yerin yakınına yerleştirilir ve hava bu tarz şeyleri sıcak hava ile birlikte pek oldukça tozu sirkülasyon esnasında temizler.

Bu sebeplerden dolayı hava temizleyicisi ne sıcak hava borularının yanına yerleştirir seni oldukça daha yararlı sonuçlar elde etmiş olabilirsiniz.

Odanızın temiz olması hava temizleyicinin de daha rahat çalışmasını elde edecektir. Tertipli olarak odanızdaki tozları temizlemeli ve küf oluşumunu engellemelisiniz.

Filtreye çıkamamak ve hava girişlerini devamlı açık kalmasını sağlamak en mühim öteki tavsiyelerin başlangıcında gelmektedir. Yakınında bulunan bölümünden tüm Etraftaki objeleri 2 metre kadar uzakta tutmak önemlidir.
Site Adresi:

Bir cevap yazın