Hayat Bugün – Show TV, 2 Aralık 2022 Cuma 00:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yaşam Bugün – Show TV, 2 Aralık 2022 Cuma 00:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yaşam Bugün, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Yaşam Bugün programını saat 00:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Başhekim Sulh Güvener, İstanbul’un en eski ve en köklü hastanelerinden Hisarönü Hastanesi’ne atanır. Sadece zamanının en iyi hastanelerinden kabul edilen Hisarönü zor bir dönemden geçmektedir. Genç ve idealist bir başhekimin gelmesiyle ise tüm hastanenin hikayesi tekrardan yazılmaya başlanır. Sulh; hastaneyi ayağa kaldırmaya çalışırken; hem kendi hayatındaki zorluklarla savaşım edecek, hem de tek tek kalplerini kazanılmış olduğu emek harcama dostlarıyla beraber hastaları için sıkıntılı bir muharebeye girecektir.

İmkansız aşklar, kıymetli dostluklar ve acıklı yaşam hikayelerinin yolu Hisarönü Hastanesi’nden geçerken; Sulh, sevginin gücüne, umuda ve adanmışlığa bizi tekrardan inandıracak ve hastanenin kapılarını İstanbul’da yaşayan her insana açacak!

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Yaşam Bugün, Show TV’de 2 Aralık 2022 Cuma günü gösterilen ilk program olarak saat 00:15’te başlamış olacak.

Yaşam Bugün programının yayını, 02:45’te gösterilen Kızılcık Şerbeti adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply