Hayat Bugün – Show TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 02:45

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yaşam Bugün – Show TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 02:45 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yaşam Bugün, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Yaşam Bugün programını saat 02:45’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Başhekim Sulh Güvener, İstanbul’un en eski ve en köklü hastanelerinden Hisarönü Hastanesi’ne atanır. Sadece zamanının en iyi hastanelerinden önde gelen Hisarönü zor bir dönemden geçmektedir. Genç ve idealist bir başhekimin gelmesiyle ise tüm hastanenin hikayesi tekrardan yazılmaya başlanır. Sulh; hastaneyi ayağa kaldırmaya çalışırken; hem kendi hayatındaki zorluklarla savaşım edecek, hem de tek tek kalplerini kazanılmış olduğu emek verme dostlarıyla beraber hastaları için sıkıntılı bir muharebeye girecektir.

İmkansız aşklar, kıymetli dostluklar ve acıklı yaşam hikayelerinin yolu Hisarönü Hastanesi’nden geçerken; Sulh, sevginin gücüne, umuda ve adanmışlığa bizi tekrardan inandıracak ve hastanenin kapılarını İstanbul’da yaşayan her insana açacak!

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Yaşam Bugün, Show TV’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 00:15’te süregelen Güzel Günler adlı programdan sonrasında saat 02:45’te başlamış olacak.

Yaşam Bugün programının yayını, 06:00’da gösterilen Aziz adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply