Hayat Bugün – Show TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 20:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yaşam Bugün – Show TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 20:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yaşam Bugün, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Yaşam Bugün programını saat 20:00’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Hem Sulh hem de hastane için oldukça mühim olan Domino Nakil Zinciri’nde, Suzan için de oldukça kıymetli olan bir hasta vardır: İrem! Suzan, İrem’le birlikte geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Bölüm süresince Domino Nakil Zinciri’ndeki hastaların iyileşmesi için çalışan doktorlarımız, donörlerden birinin nakle uygun olmamasıyla çemberi tamamlamak için kolları sıvarlar. Aras ve Derin hem aralarındaki ilişkiyi çözmeye hem de vurularak hastaneye gelen Gazal’a yardım etmeye çalışırlar. Gazal ve dayısı Cihan’ın ardındaki adamlardan kaçması gerekmektedir. Aras, Gazal için kendini tehlikeye atar. Andaç, Ceylan’ın koruyucu ailesi olmak için çırpınırken, Ali Haydar oğlu Elçin’le arasını düzeltmeye çalışır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Yaşam Bugün, Show TV’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 18:45’te süregelen Show Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Yaşam Bugün programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply