Hayat Bugün – Show TV, 30 Kasım 2022 Çarşamba 20:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yaşam Bugün – Show TV, 30 Kasım 2022 Çarşamba 20:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yaşam Bugün, 30 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Yaşam Bugün programını saat 20:00’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Hastanedeki sertlik vakasının yankıları devam ederken Aras sağ kurtulmuştur fakat kolundaki hasar yüzünden cerrahlığa ara vermesi gerekiyordur. Aras bu gerçeği kabul etmekte zorlanır ve arkadaşlarından tek bir şey ister; kendini aslına bakarsan suçlu hisseden Derin’in bunu bilmemesini.

Derin ise bu suçluluk duygusuyla savaşmak için kendini işe vermiştir, uykusuz günlerinde onu ayakta tutan tek şey ise ilaçlarıdır. Öte taraftan Sulh kanser tedavisine başlayacaktır sadece sokakta görmüş olduğu, ayağı enfeksiyon kapmış bir dilenci kız tüm gününün değişmesine niçin olur. Ali Haydar ve Andaç ise intihar teşebbüsüyle gelen bir hastanın ailesinde oldukça daha karanlık bir sır ortaya çıkarırlar. Finalde tam tüm yaralar sarılmış, hastane Aras’ın sürpriz doğum günü partisi için toplanmışken bilmedikleri bir gerçek vardır; şehrin iki değişik ucunda, hem Derin hem Sulh’ın yaşamı tehlikededir!

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Yaşam Bugün, Show TV’de gösterilen ve 30 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 18:45’te başlamış olan Show Ana Haber isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Yaşam Bugün programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply