Hep Seni İstedim 2 – Jennifer L. Armentrout

0
Hep Seni İstedim 2 – Jennifer L. Armentrout

Lisans / Fiyat: Parasız

Yıl: 2017

Eklenme: Haziran 22nd, 2022

Dil: Türkiye

Sayfa: 440

Yazar: Jennifer L. Armentrout

60 Şahıs Tarafınca Görüldü

 

Teresa Hamilton zor zamanlar geçiriyor. Ağabeyinin en yakın arkadaşı Jase’e aşıktır, sadece birbirlerini öptükten sonrasında artık onunla konuşmaz. Üstelik, fena bir ilişkiden yeni çıkmıştır ve şimdi bir sakatlık, dans kariyerine son vermekle tehdit etmektedir.

 

Her neyse ki, yakında üniversiteye başlaması ve başka bir şey düşünmesi gerekecek. Jase Winstead’in hiç kimseye söyleyemeyeceği derin bir sırrı vardır. Bilhassa en iyi arkadaşının güzel kız kardeşine değil. Teresa’yı öptüğünde, daha ilkin asla olmadığı kadar sıcak ve şaşırtıcıydı ve bunu düşünmekten kendini alamasa da, bunun işe yaramayacağını biliyor.

 

Başka taahhütleri var ve bir ilişki için zamanı yok. Sonunda Jase ve Teresa birbirlerine karşı duydukları kuvvetli hisleri görmezden gelemezler.

 

Dünyaca meşhur yazar Jennifer L. Armentrout, Hep Seni Bekledim’den sonrasında Hep Seni İstedim ile gene yürekleri ısıtmaya ve arzuları yakmaya devam ediyor.

Bundan önceki yazımız olan Dövmeli Adamlar Serisi 1-2-3 – Jay Crownover başlıklı kitabımızda Dövmeli Adamlar Serisi 1-2-3, Dövmeli Adamlar Serisi 1-2-3 ekitap indir ve Dövmeli Adamlar Serisi 1-2-3 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply