Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) Pdf indir

0

Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hero tarafınca kaleme alınan Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) adlı kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19 santimetre ebatındadır. Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) kitabını 9786257586382 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) pdf oku indir.

Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) pdf indir

Horisan ile Miyamurakun’un etkisinde bırakan hikâyesi devam ediyor!
 
Hori ve Miyamura birbirlerinden tamamen farklılar, onlar için neredeyse iki zıt kutup diyebiliriz. Parlak zeka ve yetenekli Hori daima ilgi odağı, etrafı derslik dostlarıyla çevrili daima. Bunun yanı sıra Miyamura ise içe kapanık ve yalnız, günü kimse tarafınca fark edilmeden yada kimselerle temas etmeden atlatabilme telaşında!
 
Fakat bu iki zıt karakter sırrını paylaşmaya başladığından beri, kendilerini ağır ağır birbirlerinin yörüngesine çekilirken buluyor, aralarındaki mesafe de git gide azalıyor…
 
Okul yaşamı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme ile ilgili esin verici hikâyesiyle Horimiya sizi tesiri altına alacak!

Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) kitap özeti

Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) pdf oku

Horimiya Horisan ile Miyamurakun (2. Cilt) Pdf indir
Leave A Reply